Karadeniz Pet

Deep live OXI FIX soguk algınlıgı ve astım ılacı kullanan lütfen yardım.

İsmail GÜLPINAR

Meraklı Üye
Arkadaslar 1 yasındaki erkek kuşum nefes almasında sorun vardı bazen nefes alması 2metre öteden duyuluyor bazen de cızırtılı nefes alıyordu bunun üzerine bu ilacı aldım kullanan bilen varmı faydalımıdır ve kuşumun eşi var aynı suluktansu iciyolar yani saglam olan eşide bu ilacı kullansa bir zararı olurmu lütfen yardım edin tedavi edeyim derken ölmesinler.şimdiden TEŞEKKÜRLER.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:26 -->-> Daha önceki mesaj 16:59 --

cevap vericek yokmu lütfen cok önemlii.

veterinere görünün dostum inan büyük paralar almıyorlar kusu götüremesen bile git derdini anlat videosunu resmini göster ilaç parasına bakarlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:37 -->-> Daha önceki mesaj 17:36 --

hasta olmayan kusu bence ayırın öle verin ialcı

abi bulundugum yerde kuştan anlayan pek veteriner yok bu ilac soguk algınlıgına ve astıma karsı da koruyucu olarak kullanılıyormuş yorumun icin TEŞEKKÜRLER abi.daha önce kullanan kimse yokmu?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:25 -->-> Daha önceki mesaj 18:10 --

güncelllll

Geri