Karadeniz Pet

Dişi çek kırmasını yolladım . Yerli erkeğe rainbow aldım.

MustafaErkal

Yeni Üye
Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. Bir önceki konumda da belirttiğim üzere 5-6 aylık yerli erkek kuşuma çek kırması dişi koymuştuk. Ve erkek çok çabaladı kendisine kur yaptı çiftleşme çağrısı olarak belirtiler gösterdi fakat çek kırması fiziki boyutu ve soğuk tavırları ile erkeği yıldırdı. Forumdan da aldığım bazı tavsiyeler uzerine çek kırmasını götürdüm ve yerli erkek kuşumu sadece yerli dişilerin olduğu bir salmaya koyduk. Bir saat izledik ve kuşum rainbow dişi ile anlaştığınin belirtilerini gösterdi.. sizce nasıl bir çift oldu görseller aşağıda. Ve tecrubelilerin bilgilerinden yararlanmak istiyorum yaş olarak uygun görünüyorlar mi çiftleşmeye yuvalık takmam gerekir mi yoksa ne zamana kadar bekliyim yuvalık için.?
Şimdiden teşekkür ediyorum.
IMG20200407203926 IMG20200407203856

Kuşlar daha genç bana sorarsanız yuvalık takılı olsun alışmaları zaten 2 ayı buluyor. Önemli olan anlaşmaları kavga yoksa gerisi sabır :)

Bu arada dişi Rainbow değil umarım çok para vermediniz..

Hiç para vermedim. Resimde koyu gözüküyor fakat kaç kişiye sordum hepsi rainbow dedi. Açık renkli rainbow .. ben normalde anlamam cinslerden :)

Geri