Karadeniz Pet

Dişi erkeğe pas vermiyor

ShahmarAzeGs

Paylaşımcı Üye
İyi AşamLar abilerim kardeşlerim. Benim erkek kuş iki gündür kafesin içinde o tarafa bu tarafa uçuyo ve bazende durmadan ötüyo dişide ara sıra tunekte sağa sola gidiyo erkek geliyo öpmek istiyo ama dişi pas vermiyo acaba neden uçuyo? Bilenler yardımcı olsun?

37757
37758

Oyun oynuyorlar.Bazen de sıkıcı geldiği için birbirlerine vururlar.

Bazen erkekler hareketli oldukları için oyunu abartırlar.Dişiler fazla sıkıntıya gelemezler.

Rica Ederim :) Benim Dişi kuşum yem yemeye indiğinde Erkek olan tünekten tüneğe zıplayarak ve öterek onu rahatsız ediyor.Dişi kuşum yem yemeyi bitirdikten sonra ilk işi erkeği tünekten aşağı itmek oluyor.:D
mAŞALLAH)) tüyleri kadar ömürleri olsun inşALLAH) ben 1 haftadır atak odama aldım kuşu ondan beri dişi kuşum hep kabarıyo duruyo sanki sinirlidir

mAŞALLAH)) tüyleri kadar ömürleri olsun inşALLAH) ben 1 haftadır atak odama aldım kuşu ondan beri dişi kuşum hep kabarıyo duruyo sanki sinirlidir
Sizin kuşlarınızada sizinle birlikte uzun ömürler dilerim.Bazen sinirli olduklarında yaparlar,bazende vücutlarını serinletmek için tüylerini kabartırlar.

Rica Ederim :) Benim Dişi kuşum yem yemeye indiğinde Erkek olan tünekten tüneğe zıplayarak ve öterek onu rahatsız ediyor.Dişi kuşum yem yemeyi bitirdikten sonra ilk işi erkeği tünekten aşağı itmek oluyor.:D
benim dişi kuş da cok gıcık erkek yeme inince erkeği rahatsız ediyor indiriyor kendi de yemiyor öyle bekliyor.

Geri