Karadeniz Pet

Dişi kuş erkeğin üstüne çıktı

cey

Paylaşımcı Üye
İyi forumlar...
Erkek kuşum dişiye yem kusuyor onu yuva kapısında bekliyor ve kaşıyor ama o ayak atacağı yerde dişi erkeğin altına girmeye çalışıyor ya da üstüne çıkıyor (2 kez oldu) erkek sadece dişinin kafasını kendi kafasıyla aşağı ittirmeyi biliyor ki bunu yaptığında dişi sinirleniyor erkek acemi dişi de kararsız gibi :D Sabretmeli miyim ayırmalı mıyım?? Teşekkürler...

benim oğlan iki gün fındık ve tuzsuz yer fıstığı yediği zaman özellikle daha çok dişi arardı.. insanlarda da testesteron hormonunu artırıyor zaten biliyorsunuz. erkeği zengin besleyin gücü yerine gelsin. gerisini kızışma dönemlerine bırakın, sık sık görünüp dikkatlerini de dağıtmayın. erkek kaç yaşında bu arada ?

Son düzenleme:
benim oğlan iki gün fındık ve tuzsuz yer fıstığı yediği zaman özellikle daha çok dişi arardı.. insanlarda da testesteron hormonunu artırıyor zaten biliyorsunuz. erkeği zengin besleyin gücü yerine gelsin. gerisini kızışma dönemlerine bırakın, sık sık görünüp dikkatlerini de dağıtmayın. erkek kaç yaşında bu arada ?
Dişi 6 ağustosta 1 yaşına girecek erkek 1 yaş 8 aylık falan galiba tam net bilmiyorum ama 2ye yakın diye biliyorum zaten erkeği alalı neredeyse 1 ay oldu

Vay be fındık verildiğini bilmiyordum başka neler tavsiye edersiniz guclendirici olarak ??
(erkeğe de disiye de elma yeşil biber az karpuz az marul ve havuç veriyorum vitamini de 4 gunde bir 7-8 damla koyuyorum pek firsatom.olmadigi icin mamayi haftada 2 falan yapiyorum bazen sadece sade haslanmis yumurta veriyorum)
(Bu arada erkek ingiliz dişi yerli forumda sordu sıkınti olmaz dediler ama hala disiyi ezebileceginden korkarim arada :D)

39933

Hicam.disi kusun kuyruk seviyesi eskisine gore inmis gibi geldi bi numara var mi acaba bakabilir misiniz @Hayvansever03

Maşaallah kuşlarınız güzel 1 ay kısa bir süre sabretmelisiniz dişinizde şuan yumurta hissetmedim ben

• Beğen
Tepkiler: cey
bana da şişkinlik var gibi geldi.dişi erkeğin üzerine çıktı çıkamadı altta kaldı derken sonunda bulmuşlar bence doğru yolu. hayırlı bir evlat olarak yetiştirin :)

40319
40320
40321

Şuanki durum :)
Şişlii farkettiğimden bu yana 3 gün oldu 1 hafta sonra yumurtluyorlardi degil mi?
(O kısmı sürekli okşuyo içgüdüsel mi sadece kaşıyor mu bilemiyorum zaten ordaki tuyleri surekli karisik duruyo fotodaki gibi :))

Geri