Karadeniz Pet

Dişi kuş yuvalık yerina akıllı yemlik..

huseyinacikoz066

Paylaşımcı Üye
Galiba yuva uğraşını akıllı yemliğe yapıyor akıllı yemliğin o içeri kısmına tüm vücuduyla girip içinde dönüyor sağına soluna iyice bakıyo gelan kemirmeye çalışıyo yem yemeye değilde sanki içine yuva yapacak gibi geliyor.

Bu yğzden kaldırıp nenal yemlik takmıştım,

Bu yğzden aşırı pasifleşip yem bile yememişti. Çiftleşmemişlerdi bile.

Yuvalığa yemde attım herşeyi yaptım.
Bi ilgisini çektiremedim.

Hatta bi kere girdi çıkınca bağırdı öağırdı kanat çırptı alarm tarzı bağırdı sanki yuvalıkda düşman var gibi.
Anlamadım bir türlü.

Daha şişkinlik yumurta belirtisi yok çiftleşme oluyor. Yumurta gelmeden bir an önce yuvalık sorununu çözmem lazım yardım edin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Galiba yuva uğraşını akıllı yemliğe yapıyor akıllı yemliğin o içeri kısmına tüm vücuduyla girip içinde dönüyor sağına soluna iyice bakıyo gelan kemirmeye çalışıyo yem yemeye değilde sanki içine yuva yapacak gibi geliyor.

Bu yğzden kaldırıp nenal yemlik takmıştım,

Bu yğzden aşırı pasifleşip yem bile yememişti. Çiftleşmemişlerdi bile.

Yuvalığa yemde attım herşeyi yaptım.
Bi ilgisini çektiremedim.

Hatta bi kere girdi çıkınca bağırdı öağırdı kanat çırptı alarm tarzı bağırdı sanki yuvalıkda düşman var gibi.
Anlamadım bir türlü.

Daha şişkinlik yumurta belirtisi yok çiftleşme oluyor. Yumurta gelmeden bir an önce yuvalık sorununu çözmem lazım yardım edin.

Dişi veya erkek kızıştı mı

Yağlanma olursa nijer tohumu vermeyi kesin diyor.

Hocam akıllı yemliği kaldıraam mı ? Bu seferde çok rahatsız etmek zorunda kalıyorum üflemek için ve birde akıllı yemliği kaldırdığımda küstler resmen mecbur taktım geri. Yumurta belirtisi yok ama 2 günde 1 kere giriyo bidaha girmiyor acaba yumurta gelince girer miki bilemedim. Akıllı yemlik kalsın mı acaba

Geri