Karadeniz Pet

Dişi Kuştan Büyük dışkı

Oe2696

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar merhaba erkek kuşumun yanına dişi kuş aldım 2 hafta önce çok iyi anlasiyorlar dişi kuş sürekli yuvalikta fakat erkek girmiyor ve çiftleştiklerinide görmedim. Sorum şu dişi kuşun dışkısı fazla büyük geliyor gözüme sizce sebebi nedir ?
IMG_20210401_202619.jpg

Çok özür dilerim başlık yanlış olmuş 😂 görsel de gördüğünüz boyutta dışkı çiftleşme görmedim dediğim gibi ama dişi sürekli yuvada

Çok özür dilerim başlık yanlış olmuş 😂 görsel de gördüğünüz boyutta dışkı çiftleşme görmedim dediğim gibi ama dişi sürekli yuvada
Kafesi atar mısınız?büyük ihtimalle yumurta gelecek kafeste kalmar kemiği var mı?

Kafesi atar mısınız?büyük ihtimalle yumurta gelecek kafeste kalmar kemiği var mı?
Hocam kalamar kemiği gaga taşı var, yuvam biraz küçüktü bugün büyük aldım değiştirdim erkek belki küçük diye girmiyo sandım ama maalesef bunada henüz girmedi dişi bazen yuvadan kafasını çıkarıyor ordan opusuyolar yem kusuyor içine girmiyor 😂 bugün birde dişinin başını yatırıp kuyruğunu kaldırdığını gördüm fakat bizim oğlan hiç ayak atmıyor. 3 günde bir yumurta maması veriyorum

Geri