Karadeniz Pet

Dişi Kuşum Kurdan Etkilenmiyor

serifyolcu

Yeni Üye
1 ekim günü kızgın erkeğime dişi aldım 4 gündür havuçlu yumurtalı mama veriyorum yuvalık takılı dahaca dişi kuş erkekle öpüşmüyor kur yaparken yakınlaşma oluyor dişi kızıyor bir iki gagak atıyor istemiyor gibi bu iş sabır işi olduğunu biliyorum hemende çiftleşmesini beklemiyorum sadece erkekle kusma hareketinin omasını umuyorum bir kaç kuşum bu şekilde alır almaz ağıza kuş olayı yapmışlardı bu sefer ki kuşum baya sakin tavsiyelerinizi merak ediyorum kardeşlerim abilerim :)

Ekli dosyalar

• IMG_2019.JPG
    IMG_2019.JPG
    704.8 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_2013.JPG
    IMG_2013.JPG
    1.2 MB · Görüntüleme: 24
Bence 1 hafta ayri tutup sonra erkegin kafesine alsaniz daha iyi olurdu gibime geliyor. Hem karantina gibi hem de ayrilik acisi gibi olurdu. Kavusunca cosarlardi.

Avea inTouch 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bence 1 hafta ayri tutup sonra erkegin kafesine alsaniz daha iyi olurdu gibime geliyor. Hem karantina gibi hem de ayrilik acisi gibi olurdu. Kavusunca cosarlardi.

teşekkürler cevap için söylediğiniz çok mantıklı bende öyle yapmayı düşünüyorum bu süreçte mama ve nijer vererek kızıştırmak istiyorum

Allah sabir versin ben Mayistan beri bekliyorum.

2 3 hafta mama ve vitamin takviyesi uygula erkegin kafesde yuvalik takili dursun disi bu surecte ortamada alışmış olur. Alışmadan ortama birlestirirseniz sıkıntı olur. Uzakdan birbirlerini bir görsünler daha iyi olur.

2 3 hafta mama ve vitamin takviyesi uygula erkegin kafesde yuvalik takili dursun disi bu surecte ortamada alışmış olur. Alışmadan ortama birlestirirseniz sıkıntı olur. Uzakdan birbirlerini bir görsünler daha iyi olur.

çok teşekkür ederim şuan ayrılar yuvalık erkekte takılı 2-3 hafta ayrı kalsınlar o zaman bakalım ne olcak dişinin sanki ayrı kalmak umrunda değil gibi sakin sakin duruyor

çok teşekkür ederim şuan ayrılar yuvalık erkekte takılı 2-3 hafta ayrı kalsınlar o zaman bakalım ne olcak dişinin sanki ayrı kalmak umrunda değil gibi sakin sakin duruyor
Ortamda yeni oldugu icin bu durumda o yuzdendir. 2 3 hafta durması çok iyi olur bir hastalıgı varsa bu sürecte belirginleşir ve diger kusada bulasmasini engellemis olursunuz 2 yönden de faydalı kısaca

Ortamda yeni oldugu icin bu durumda o yuzdendir. 2 3 hafta durması çok iyi olur bir hastalıgı varsa bu sürecte belirginleşir ve diger kusada bulasmasini engellemis olursunuz 2 yönden de faydalı kısaca

Faydalı bilgileriniz için teşekkürler dediklerinizi uygulayacağım

Geri