Karadeniz Pet

Dişi kuşum yuvalıktaki talaşları dışarı atiyor

No mercy

Yeni Üye
Arkadaslar ortalama 1.5 bucuk yasinda çift kuşum var dişi kuşum yuvaliga alisti arada girip cikior özellikle kafese elimi soktugim zaman iceri gidior son 1 2 haftadir yuvalikda talaş vardı bu gün farkettimki dişi kuş talaşları dısarı atmaya basladı normalde erkek kuşum aksamları dişiye ayak atmaya calisiordu halen arada atmaya calisior talaşları dısari atmasının sebebi nedir arladaşlar

Yuva hazırlığındadır onları sakın geri koymayın kendine göre düzenliyor yuvayı

yuvalığı kendi rahat edecek şekilde ayarlıyordur talaş olarak ne kullanıyorsunuz çam talaşı kullanmanızı tavsiye ederim bit yapmaz en azından

yuvalığı kendi rahat edecek şekilde ayarlıyordur talaş olarak ne kullanıyorsunuz çam talaşı kullanmanızı tavsiye ederim bit yapmaz en azından
Bi kuşcudan almıstım kalın talaş demişti

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210113-180519_Gallery.jpg
    Screenshot_20210113-180519_Gallery.jpg
    812.5 KB · Görüntüleme: 31
Hocam yaptığı bu hareket yavrulamaya isarettir deilmi yoksa talastan rahatsız oluyo diye öylesinemi dısarı atior

hazırlıkta yapıyor olabilir kuşlar en son ne zaman çiftleşti biliyor musun genelde 1 hafta sonra yumurtlarlar

Yuva hazırlıyor, ben atıyor diye granğl koydum onuda attı, çam talaşı koydum onuda attı.

En sonunda yuva içine kontraplak koydum.

Onu kazarak kendi talaşını kendi yaptı. Kendi inşa etmek istiyor bazı kuşlar atıyorsa müdahale etmeyin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hazırlıkta yapıyor olabilir kuşlar en son ne zaman çiftleşti biliyor musun genelde 1 hafta sonra yumurtlarlar
Hocam erkek ayagini atmaya calisiordu genelde ama ben görmedim çiftlestiklerini 1 gün sessiz bir odaya koymuştum belki orada olmus olabilir

Geri