Karadeniz Pet

Dişi kuşum yuvaya giriyor icerde yuvayı disliyor ama erkekten sadece yemek aliyor beslenmesi bittiginde uzaklastiriyor

SahinCan

Yeni Üye
Arkadaslar bir cift muhabbet kusum var kafeslerini 1 hafta once buyuttum oyuncak cesitli yemler yuva falan taktim dort dortluk kafes oldu disi kus yuvaliga giriyor yuvayida kaziyor ama erkek nekadar kur yapsada korkusundan ayak atamiyor. Disi olan erkegi kullaniyor gibi :) kendisi zahmet edip yem yemiyor erkegin agzindan yem yiyor ama karni doydumu erkege vuruyor. Erkek arkasina geciyor kanatlarina yavasca dokunuyor sari donup kovaliyor. erkek cok hareketli ama disi biraksan hic kipirdamiycak gibi bunlari nasil ciftlestiricem yardim edin lutfen simdiden tesekkurler

Öncelikle resimleri yüklenmemiş. Eş olan kuşlar kuluçka hazırlığındaysalar oyuncak takılmaz. Kuşlar eş tutmadıysa bir süre ayırma yöntemini uygulayabilirsiniz. Ama şuanda benim kuşlarınız hakkında çok bilgim yok. Ne kadardır yuvalık var? Ne kadardır beraber yaşıyor kuşlar? Kafeslerinin bir fotoğrafını atar mısınız ve de kuşların?

Öncelikle resimleri yüklenmemiş. Eş olan kuşlar kuluçka hazırlığındaysalar oyuncak takılmaz. Kuşlar eş tutmadıysa bir süre ayırma yöntemini uygulayabilirsiniz. Ama şuanda benim kuşlarınız hakkında çok bilgim yok. Ne kadardır yuvalık var? Ne kadardır beraber yaşıyor kuşlar? Kafeslerinin bir fotoğrafını atar mısınız ve de kuşların?
Fotograflari atamiyorum. Telefondan cekiyorum ama boyut yuksek diyor yuklerken. Disi kusun anusu buyumeye basladi kanatlarida kenarlara sarkiyor sanirim yumurtasi var ama bu icindeki yumurtayi kac gunde birakir bir suresi var mi bilmiyorum. Birde hamile oldugu halde erkek surekli taciz ediyor sanirim hala ciftlesme istegi var ayirip disiyi rahat biraksam mi bilemedim. Oyuncaklari falanda cikardim

Fotograflari atamiyorum. Telefondan cekiyorum ama boyut yuksek diyor yuklerken. Disi kusun anusu buyumeye basladi kanatlarida kenarlara sarkiyor sanirim yumurtasi var ama bu icindeki yumurtayi kac gunde birakir bir suresi var mi bilmiyorum. Birde hamile oldugu halde erkek surekli taciz ediyor sanirim hala ciftlesme istegi var ayirip disiyi rahat biraksam mi bilemedim. Oyuncaklari falanda cikardim
https://hizliresim.com/ buradan yükleyebilirsiniz

Dişi kuluçkaya yattıktan sonra sonra erkek artık çiftleşmeye çlaışmayacaktır.

Bugun gordum yumurtasi oldugu halde ciftlesiyorlar disi kisa araliklarla yuvaya giriyor uzun sure kalmiyor yumurtayi ne zaman cikarmaya baslar bir suresi varmi 3 5 gun gibi belli bir suresi varmi

Geri