Karadeniz Pet

Dişi kuşumu kendime nasıl alıştırabilirim

Mehmet396

Meraklı Üye
20200521_225702.jpg

Yeni yavru bir kuş aldım sanırım cinsiyeti dişi bana sıcak davranır mı bazıları dişi kuşlar insanlara yakın olmaz diyorlar bu doğru mu bir de kendime nasıl alıştırabilirim

Ekli dosyalar

• 20200521_225713.jpg
    20200521_225713.jpg
    333.1 KB · Görüntüleme: 6
Beni en çok seven en çok sevdiğim kuş dişi klasik yeşil bir muhabbetkuşu idi alıştırılabilir konuşturulabilir.

Beni en çok seven en çok sevdiğim kuş dişi klasik yeşil bir muhabbetkuşu idi alıştırılabilir konuşturulabilir.
Teşekkür ederim şimdiden elime gelmeye başladı özgür ruhlu yetiştiriyorum kuşumu kapıları kapatıp uçuruyorum ilk başta çarptı biryerlere sonra düzeldi ben şimdi çağırdığımda gelmesini istiyorum nasıl eğitim verebilirim :)

Evde 1 çiftim var. Üretim yapıyorum. Dişi kuşum yavruluktan beri bende. Bi kere saldım,salar salmaz omzuma gelip kondu. Dişi olması alıştıramayacağınız anlamına gelmez

Evde 1 çiftim var. Üretim yapıyorum. Dişi kuşum yavruluktan beri bende. Bi kere saldım,salar salmaz omzuma gelip kondu. Dişi olması alıştıramayacağınız anlamına gelmez
Cevabınız için teşekkür ederim yavaş yavaş bana alışıyor elime fln almaya başldım omuzuma koyuyorum maşallah çok tatlı hayvanlar

Ekli dosyayı görüntüle 46743
Yeni yavru bir kuş aldım sanırım cinsiyeti dişi bana sıcak davranır mı bazıları dişi kuşlar insanlara yakın olmaz diyorlar bu doğru mu bir de kendime nasıl alıştırabilirim
tabii ki dişi kuşlar erkeklere göre daha soğuk davranır ve geç konuşur ama yeterli ilgiyle her muhabbet kuşu alıştırılır elinizden yem yedirin

Geri