Karadeniz Pet

Dişi kuşumun dışkısı normalden büyük

Nazmikee

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba, 3 gün önce kızgın ve yetişkin bir dişi kuş sahiplendim, bu sabah poposunda büyük ve kurumuş bir dışkı gördüm, elime alıp kurumuş olan dışkıyı poposundan çıkarttım ve hemen ardından 2 defa normalden çok daha büyük bi dışkı yaptı, bunun sebebi nedir acaba hastalık belirtisi mi ?

Ekli dosyalar

• 4.jpg
    4.jpg
    17.6 KB · Görüntüleme: 18
  • 5.jpg
    5.jpg
    93 KB · Görüntüleme: 18
  • 6.jpg
    6.jpg
    73.4 KB · Görüntüleme: 17
Genelde yumurta varsa olur bu durum, çiftleşme oldu mu

Kızgınlık yumurtası yumurtlayacaksada olabilir, kuyrukta düşüklük aşağı yukarı sekme, hareketsizlik, kanat düşürme var mı, tabanda geziniyor mu

Kızgınlık yumurtası yumurtlayacaksada olabilir, kuyrukta düşüklük aşağı yukarı sekme, hareketsizlik, kanat düşürme var mı, tabanda geziniyor mu
kanatları hafif düşük evet ama beli böyle tam kırık değil, hareketsizlik var, kafes içinde sabit duruyor ama cin gibi bakınıyor, tüylerini kabartmıyor, kafesin dibine hiç gezmiyor genelde yukarda ve çiftleşme gözlemlemedim henuz

kanatları hafif düşük evet ama beli böyle tam kırık değil, hareketsizlik var, kafes içinde sabit duruyor ama cin gibi bakınıyor, tüylerini kabartmıyor, kafesin dibine hiç gezmiyor genelde yukarda ve çiftleşme gözlemlemedim henuz
Tünek üzerinde yandan fotoğraf atın bakalım bie

Geri