Karadeniz Pet

dişi kuşun yuva hazırlığı ne kadar sürer

Taner ALTIN

Emektar Üye
arkadaşlar dişi muhabbet kuşum bugünle birlikte 2 haftadır yuvalığa günde benim gördüğüm kadarıyla 2 kere giriyor ne zaman bitecek bu yuva hazırlığı kaç gün sürüyor ustalarda yorum yaparsa sevinirim şimdiden sağolun:):)

Ben pir profosyonel değilim ama şunu söyleyebilirim ben takılı 3 ay oldu ve daha gecen hafta çiftleştiler yani 3 ay sürdü

yok yuvalığa 2 haftadır giriyor diyorum 2 hafta önce taktım demiyorum

yok yuvalığa 2 haftadır giriyor diyorum 2 hafta önce taktım demiyorum

Hmm anladım eger iki haftadır giriyorsa ve tabanını kemirmeye baslamissa alismis ve yumurta hazırlığına gecmistir demek:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:06 -->-> Daha önceki mesaj 20:04 --

Seninkiler keirmeye başladımı?

Hmm anladım eger iki haftadır giriyorsa ve tabanını kemirmeye baslamissa alismis ve yumurta hazırlığına gecmistir demek:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:06 -->-> Daha önceki mesaj 20:04 --

Seninkiler keirmeye başladımı?

her girdiğinde kemiriyor bişiler yapıyor içerde :D

taner kuşlarınçiftleştiğini veya çiftleşme belirtisi gördünümü mesela bizim kız yuva hazırlığı yaparken yuvadan çıkmıyordu erkek sürekli şarkılar söylüyordu yanına gittiğin zaman veya yuvalığın üstünü açtığın zaman çıkıyordu bnmkinin belirtileri bunlardı :D

taner kuşlarınçiftleştiğini veya çiftleşme belirtisi gördünümü mesela bizim kız yuva hazırlığı yaparken yuvadan çıkmıyordu erkek sürekli şarkılar söylüyordu yanına gittiğin zaman veya yuvalığın üstünü açtığın zaman çıkıyordu bnmkinin belirtileri bunlardı :D

dişi girdiği zaman oda kafayı sokuyor sonra ötüyor şarkılar söylüyor :D bazen dişi kafasını çıkarıyo yuvalıktan yem kusuyor erkek ona birde demin gördüm dişi erkeğe ayak atmaya çalışıyor yuvalığın dibine kadar kovalıyor onu :D kur yapıyor falan

:D baba mı :D kalamar var zaten ben değil paşam baba olacak :)

hayırlı olsun sonunda dede olucan :D

çift değiller 1i erkek 1i kızsa 10 tne daha kız al hepsinide ...

birinin sesi kısıktı diğerinin daha yüksekti bakam nolacak :D

Geri