Karadeniz Pet

Dişi Kusum Erkeğini İstemiyor

148146646282435769280.jpg

Ustalar benim kusun resimleri bunlar ...ceresi cok hafif tozpembe gibi ...sizde bir degerlendirme taparsaniz sevinirim bu kuş disi mi erkek mi diye

Albino degil kirmizi göz olur albinolar ve disi masallah

Kus albino mu bu arada...
Hocam kuş albino değil.
Ve kuş dişi.
Albino olması için kırmızı gözlü lekesiz olması gerekir sizin kuş siyah göz.
Ve erkek olması içinde cere renginin mor veya koyu bir pembe olması gerekir bu tarz mutasyon kuşlarda. Hatta yine bu tarz mutasyon kuşlarda mavi renk cere de oluyor illa pembe veya mor kalması gerekmez.
Ancak sizin kuş dişi. Cere deliklerinin etrafı beyaz.

Ekli dosyalar

• IMG_8714.JPG
    IMG_8714.JPG
    38 KB · Görüntüleme: 11
Abi gonderdigin erkek disi kataloğunda en sagdaki iki beyaz kusun ceresi var erkwk olanin pembe rwngi...ne bileyim benimkide pembeye yakin sanki

Kuş dişi.

O zaman herkes öyle diyorsa öyledir. ..iki disi kusum oldu: ))) yaw bunlar kavga edip duruyor. .ayırdım en sonunda..belli bir sure ayri tutsam. .zaman geçtikten sonra bir araya getirsem didişme biter mi zamanla

İki disi zor anlasir birlestirdiginiz kafesteki disi baskin gelir kavga cikabilir bir erkekle degistirin yada iki erkek alabilirsiniz

Bu sekilde ilk etapta ayri tutuyorum...ne olur ne olmaz. ...yesil olan acemiliği atsin üstünden o zaman yanyana koymak dogru olur diye düşünüyorum

Bu arada bu yesil kus kac yasinda tahminen..emin onunde aldigim yer bir yasinda ya var ya yok dedi...ama daha büyük sanki bir yasindan..yorum bekliyorum

Kuş yaşında ancak yaşlı değil. Genç bir erkek.

Geri