Karadeniz Pet

Dişi Kusum Erkeğini İstemiyor

Mustafa1982

Meraklı Üye
Arkadaslar selam..bir zamanlar formda baska bir konuyu size acmistim...evse mavis disi bir muhabbet kusum var...ağaçta bir tane sari muhabbet kuşu yakaladim..Sari olan hastaydi, yaklasik iki aylik saglam bir ilac tedavisiyle ve ev yapimi mama takviyesiyle iyileşti şükür. .Onu guvendigim, hayvanlar konusunda özellikle kuşlar konusunda bilgili bir arkadaşıma verdim..Benim mavis e de bir erkek aldim kar gibi bembeyaz. ..Birbirlerine es tutarlar , yavrularini severim diye hayal kurarken bunlar bir türlü isinamadilar..erkek 10 aylik..diside 10 aylik...1 haftadir ayni kafesteler, ama dikkatlice uzaktan izledigimde disi olan erkeği yanina yaklastirmiyor, eger ki yakinlasirsa gaga atiyor...Dişi ye ilk kez erkek aldik bunu da soyleyim.....Ayrica dişinin huyu cok değişti. .bizle hep oyun oynardi simdi saldigimizda kafesten, pek nadir yanima geliyor, baska baska yerlere konuyor. .Gelip bana konsa da sevmek icin parmagimi yaklastirinca ısırıyor. ...Yoktu boyle huyları. .....Erkekte birsey yok..O zaten yeni olduğu icin alismasina var daha...her ikisini de saldigimizda mavi olan disi kus,, beyaz olan erkekten mümkün oldugunca uzaktan ucuyor yada tunuyor...beyaz erkek kus ta onunla oyun oynamak yada ilgi göstermek icin yanina kondugunda iki gaga yiyor dişi mavis ten ve mavis hemen baska bir yere uçuyor. ...Ayrica bir konu daha var , disi kus anormal büyük kaka yapiyor,,ishal felan degil rengi de normal diskinin ama büyük işte. ....Nedir hocam bu mevzular? ?? Bilen birileri izah edebilir mi???

1481745385119.jpg

Erken dedigin kusun ykindan resmini atarmisin disi gibi duruyor

1.erkek daha tam ergin olmamış gibi duruyor
2. keşke erkeği hemen aynı kafese atmasaydın.
3. dişi iyi fakat erkek kendini kabul ettirememişe benziyor.

Arkadaşlar resimlerden mevzu belli olmuştur herhalde...beyaz erkek mi bu arada ya

Erkegi aldigim yer erkegin 10 aylik oldugunu soyledi..benim kiz da 10 aylik ama benim kiz daha yaşlı gibi sanki..erkek daha ufak galiba

Resul kardes beyaz olan kesin erkek mi....erkek ise zamanla bunlar es tutar mi

bayazın erkek olup olmadığı tam belli değil videosu lazım.

Beyaz olan erkek yaw google gorseller de betaz muhabbet kuşu icin bu renk erkekte olur diyor daha doğrusu resimlerle gosteriyor

Alirken erkek lazim demistim haydaaaa disi olma ihtimali mi var bunun şimdi

Geri