Karadeniz Pet

Dişi kusumun cere rengi, kızışma belirtisi

Mehmetyvz66

Yeni Üye
Arkadaşlar benim kuş sanırım kızıştı çünkü ceresi kahverengiye dönüyor ama erkek yaklaşınca erkeğe vuruyor sebebi ne olabilir ne yapmam gerekiyor durduk yere erkeğe saldırıyor erkek de korkuyor yanına yaklaşamiyor ağzına kusuyor ara sıra ama bu çiftleşme ne zaman gerçekleşir profesyonel abilerim cevaplarlrsa sevinirim aşağıya fotoğraf bırakıyorum.

Ekli dosyalar

• IMG_20180116_185823.jpg
    IMG_20180116_185823.jpg
    2.9 MB · Görüntüleme: 173
  • IMG_20180116_185820.jpg
    IMG_20180116_185820.jpg
    2.8 MB · Görüntüleme: 169
Forum da kücük bir aramayla tüm cevapları bulabilirsin. burada uzun uzun yazmak yerine daha tatminkar cevaplari bulursun.

kizişmiş evet fakat biraz tombiş.

yağlanma olduğu zaman dişiler eşleşmez sevgili arkadaşım

Erkeğin ceresi nasıl? Erkeği ne zaman aldınız? Kuş strese girmiş olabilir bu yuzden gagalayabilir.

Forum da kücük bir aramayla tüm cevapları bulabilirsin. burada uzun uzun yazmak yerine daha tatminkar cevaplari bulursun.

kizişmiş evet fakat biraz tombiş.

yağlanma olduğu zaman dişiler eşleşmez sevgili arkadaşım
Çok aradım ama tatmin etmedi cevaplar beni kişisel sorularla daha net cevap alacağımı düşündüm bıde dışarı salıyorum salmamam gerekir mi yağlanma derken ilk aldığımda da böyleydi yani

Disi yeni oldugu icin yanına yaklastırmıyor olabilir zamanla alısır

Çok aradım ama tatmin etmedi cevaplar beni kişisel sorularla daha net cevap alacağımı düşündüm bıde dışarı salıyorum salmamam gerekir mi yağlanma derken ilk aldığımda da böyleydi yani
Kuşunuzun şu aşamada dışar çıkması faydanızadır kuş uçup yağlarını bu sayede eritecektir. Haftda 2-3 kere suluğuna 2-3 damla elma sirkesi damlatın

Geri