Karadeniz Pet

Dişi muhabbet kuşu eşini tunekten itiyor

Mavi limon

Yeni Üye
Muhabbet kuşum mavi sabah yerinde duramiyor kafesten çıkmak istiyor.ben çıkarmak için kafesin yanına gittigimde eşi limonu tunekten atmış oluyor.Kafes cifthane kafes yeteri kadar tünek de alanda var.Yem yese ordan atıyor tunekte durdurmuyor.Fakat öğlene doğru dinlenme moduna geçtikleri için ikiside tunekte durabiliyor sadece sabah tunekten atıyor.Sabahlari ayrı kafeslere mi koymaliyim?mavi 11 aydır bizimle limon ise 2 ay olacak.İlk geldiginde çok iyi anlaştılar hiç kavga etmediler.Simdi dışı mi kızıştı noldu anlamadım?Yardımcı olabilir misiniz?
IMG_20210903_101909.jpg

Muhabbet kuşum mavi sabah yerinde duramiyor kafesten çıkmak istiyor.ben çıkarmak için kafesin yanına gittigimde eşi limonu tunekten atmış oluyor.Kafes cifthane kafes yeteri kadar tünek de alanda var.Yem yese ordan atıyor tunekte durdurmuyor.Fakat öğlene doğru dinlenme moduna geçtikleri için ikiside tunekte durabiliyor sadece sabah tunekten atıyor.Sabahlari ayrı kafeslere mi koymaliyim?mavi 11 aydır bizimle limon ise 2 ay olacak.İlk geldiginde çok iyi anlaştılar hiç kavga etmediler.Simdi dışı mi kızıştı noldu anlamadım?Yardımcı olabilir misiniz?Ekli dosyayı görüntüle 59187
Fotoğraf saat kaçta çekildi