Karadeniz Pet

Dişi Muhabbet Kuşum Çok Hızlı Nefes Alıyor

Fatih5655

Yeni Üye
Herkese Selam 4-5 Aydır Bizimle Olan ve Son 2.5 Aydır Yanına Erkek Aldığımız Dişi Muhabbet Kuşumuz Çok Hızlı Nefes Alıp Veriyor. Çiftleşme Dönemindeler ve Bayadır Çiftleşiyorlar Ama Ortada Yumurtada Yok Acaba Bununla Bağlanıtısı Olabilirmi Diyorum Hızlı Nefes Alıp Vermesi ? Tecrübe Sahibi ve Bilir Kişilerden Yorum Bekliyorum. Okuduğunuz İçin Teşekkürler...

VPMaQN.jpg

sarı olan

Son düzenleme:
Sanki alt tarafta şişlik gördüm. Başka yorumcular da bakarsa iyi olur. Yakından fotoğraf atarsanız yine bakarız.

20180904_210322.jpg

bende ve ailemde öyle düşünüyorduk fakat veterinere ve ardından kuşu aldığım pet shopa götürdüm yumurta yok demişti geçen hafta

o şişlik bayramdan öncede vardı ne olduğunucbi türlü anlayamadık veteriner ve petsopcuya götürdük yumurta deil dediler çok çaresiz kaldım

o şişlik bayramdan öncede vardı ne olduğunucbi türlü anlayamadık veteriner ve petsopcuya götürdük yumurta deil dediler çok çaresiz kaldım
Bayramdan önce de varsa ya yumurta sıkışmasıdır ya da yağ bezesidir. Bu ikisi de sağlık açısından iyi değil. Başka bir veterinere götürün.

Kuşta hem solunumsal sorun var hem de ya yumurta sıkışması ya da yağ bezesi var. Suluğundaki tam dolu suyuna beş altı damla limon damlatın. Veterinere gidin.

eve geldim ne göreyim :D kuşum yumurtlamış bu yüzden bu kadar acı çekiyormuş meğer pek rahatsız etmek ıstemedıgımıden fotograf atamadım ama nefes alıp vermesı hala degısmedı sanırsam devamı var yumurtaların :D teşekkürler genede peki şimdi yumurtalar ve kuşumun sağlığı için nelere dikkat etmeliyim ?

eve geldim ne göreyim :D kuşum yumurtlamış bu yüzden bu kadar acı çekiyormuş meğer pek rahatsız etmek ıstemedıgımıden fotograf atamadım ama nefes alıp vermesı hala degısmedı sanırsam devamı var yumurtaların :D teşekkürler genede peki şimdi yumurtalar ve kuşumun sağlığı için nelere dikkat etmeliyim ?
Yumurtlamasına sevindim. Yeniden kuşun fotoğrafını atar mısınız? Yine yumurta varsa şişlik olmalı. Kuyruk atması solunumla alakalı olabilir. Dediğim limon takviyesini yapın. Her gün kuşa taze meyve sebze verin. Yumurtaya dokunmayın.

Geri