Karadeniz Pet

Dişi Muhabbet Kuşum Yuvaya Giriyor Çiftleşmişmidir

dubax123

Yeni Üye
Dişi Muhabbet Kuşum Yuvaya Giriyor İçerisini kemiriyor Eşeliyor Eskiden dışkısı baya büyüktü şimdi normal olmaya başladı ceresi kahverengi Biraz Pürüzlü Olmaya Başladı Şuanda İçerisini Kemiriyor Erkekle Öpüşüyorlar Bu Zamana Kadar Sadece Öpüştüklerini Gördüm Başka Bişi Görmedim Sizce Yumurtlarlarmı

Dedikleriniz yumurta belirtileridir. Umarım kısa zamanda yumurta/yavrulara kavuşursunuz.

Hep Yuvalıgın Kapısında duruyo içeri girip kemiriyo nereyi artık bilemiyorum ama ??

Kumu alin yuvaligi guzelce temizleyin bos kalsin bazen ise yaradigi oluyor:D

Vallahi ayni şeyleri bende yaşıyorum fakat erkek biraz hareketsiz o yüzden yumurta maması hazırladım multivitamin takviyesi yapiyorum olmadı keçi boynuzu tozu alıp karıştırıp yemlicem bakalım hayırlısı olsun sizde yavaş yavaş bu ve benzeri takviyeleri yapın ınsallah hayırlı haberler aliriz karşılıklı

İnşallah Kardeşim Dediğinin Hepsini Yapıyorum Dişi Hep İçerde Kumları Yana İtmiş Baktım Temin Görmesini Engelleyim Kumları Yana İtmiş Ortadaki Yuvarlagı açmış Oraya Yuvalıktan Koparttıgı Parçaları Koyoyu yani talaş Gibi Serpiyo Her Yere

Bir Sonuc Aldım Erkek Dişiyo Kovalıyo Dişi Direkt Kaçıyo Yuvalıga Giriyor Erkek Oraya Girmek İstedimi Ona Vuruyor

Suanda aynı şey bende var aşama kaydediyoruz heralde yada kendimizi oyaliyoruz hayırlısı olsun ilk yumurta alan kazansın ozaman

Sıkıntı Yok :D İyi Olan Kazansın :)))))))) İnş 2 mizinde Yavruları Olur

Geri