Karadeniz Pet

Dişi yerinde durmuyor

Kerem IMK

Meraklı Üye
Selamın aleyküm..
Geçen hafta aldığım dişiyi ayrı kafeste beklettim ortama alışsın diye baktımki pek neşelendi erkeğin yanına attım. Kahva etmiyolar yemi mamayı paylaşıyolar vb.. Fakat bugün dişi zeminde sürekli ordan oraya dolaşıyo yenliğin içine girip tüm yemi dışarıya atıyo zemini kazıyo gibi.. yuvalık var kızışmış olabilirmi diye düşündüm ama erkekle bir haşırneşir olmadıda.. sizce durum nedir?

fotosunu paylaşabilirmisin.bazı kuşlar bunu oyun olarakda yapabiliyor.

Fotoğrafta anlaşılcağını düşünmuyorum ayırdım kuşları yan kafesteki kuşlarıda hareketlendirdi başka odaya aldım dişiyi

Ne kadar paylaşımcısınız gerçekten sağolun...

Ne kadar paylaşımcısınız gerçekten sağolun...

Selamlar , bir arkadaş yardımcı olmak istemiş , sizden fotoğraf rica etmiş ama siz kendi fikrinizi daha değerli görmüşsünüz.

Kuş kızışmışmi ona bakacakti büyük ihtimalle , ve size ona göre bi yorumda bulunacaktı . Tanımadığı görmediği bir kuşa , yemlikten yem atmasına dayanarak kim doğru yorum yapabilir ?

bendede aynı sıkıntı var dişi kızışmış ama erkekler bi ara eş tuttular ama hiç birşey olmadı hala öyle duruyolar

Selamlar , bir arkadaş yardımcı olmak istemiş , sizden fotoğraf rica etmiş ama siz kendi fikrinizi daha değerli görmüşsünüz.

Kuş kızışmışmi ona bakacakti büyük ihtimalle , ve size ona göre bi yorumda bulunacaktı . Tanımadığı görmediği bir kuşa , yemlikten yem atmasına dayanarak kim doğru yorum yapabilir ?

Dediğiniz gibi bi tavır sergilediysem özür dilerim. Sadece durumun fotoğrafla belli olmayacağını ifade ettim ceresi normal ama biraz araştırdım kızışmış olabilir mi acaba diye düşündüm. Eğer yarın devam ederse video eklerim daha sağlıklı olur dediğiniz gibi

Erkekle kavga etmiyorlarsa yuvaligi geçici olarak çıkarabilirsiniz , dişi kuş strese girmiş olabilir. Erkek kizismis bile olsa eş tutmamış olabilirler.

Neşesi yerinde olduğundan şımarıklık yapıyor olma ihtimali de var . Yemini beğenmemiş de olabilir , yada yemlikte sevdiği yemi arıyorda olabilir . Zemini kazimasi yuva yapma isteği gibi geldi bana , erkek pas vermediği için stres yapmış da olabilir ışte bütün ihtimalleri sıraladim.

İhtimaller çok , o yüzden en güzel tanıyı kuş sahibi olarak siz koyabilirsiniz .

Erkekle kavga etmiyorlarsa yuvaligi geçici olarak çıkarabilirsiniz , dişi kuş strese girmiş olabilir. Erkek kizismis bile olsa eş tutmamış olabilirler.

Neşesi yerinde olduğundan şımarıklık yapıyor olma ihtimali de var . Yemini beğenmemiş de olabilir , yada yemlikte sevdiği yemi arıyorda olabilir . Zemini kazimasi yuva yapma isteği gibi geldi bana , erkek pas vermediği için stres yapmış da olabilir ışte bütün ihtimalleri sıraladim.

İhtimaller çok , o yüzden en güzel tanıyı kuş sahibi olarak siz koyabilirsiniz .

Çok teşekkürler yorumunuz için yuvalığı çıkardım bakalım gidişat nasıl olucak

Geri