Karadeniz Pet

dişide yuva hazırlığı mı var ?

Taner ALTIN

Emektar Üye
arkadaşlar kuşlarımı bugün kontrole gittiğimde dişinin yuvalığın önünde durup yuvalığı gagalerken gördüm erkekte diğer tünekte ona bakıyordu sonra ben gelince erkek atladı direk dişinin yanına dişinin yanında durmaya başladı
NYXP4Y.jpg
lBXl9E.jpg

dünde erkeğin dişinin omzuna doğru vurduğunu gördüm bi yerde okumuştum bu çiftleşme belirtisi diye sonra dişide ona karşılık verdi falan yem kustu erkek ona birde ben yeni bi kafes yaptım 80x60x50 çok büyük bir kafes oldu 1 çift kuş için
vYG9nD.jpg
9vzyo9.jpg

şimdi dişi yuvalığa alıştığına göre bunları bu kafesin içine koyayımmı yoksa aynı yerlerinde kalsınlar mı eğer koyucaksam tünemeleri içiin içeriye ne koymalıyım şimdiden sağolun :)

bence hiç düzenlerini bozma istersen kafesle beraber yeni yaptığın kafese koy. yavru verince küçüğü çıkarırsın içinden

tamam hocam dişi yuvaya girmeye başladı girdi baya durdu sonra çıktı erkekte hemen önünde bekliyordu ne koymalıyım yuvalığa baya bi heyecanlandım ne koyucam içeriye

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:28 -->-> Daha önceki mesaj 15:00 --

??????????????

Şu erkeğe bak ya, limon gibi ısırıp ısırıp yerim onu :) Maşallah

yuvalıgın içine kusların yem kabuklarını koy işe yarıyor bitte yapmıyor

olur sıkıntı yok

Geri