Karadeniz Pet

Diayzme 256 entrobac probiyotik ve probiacti bird sizce hangisi?

eseten

Yeni Üye
Diayzme için mybespetshop websayfasında altta görüldüğü üzere içerikler yazıyor ama tarımsanın web sayfasına girdiğimde bu içerikler belirtilmemiş bu içerikler dogruysa asil kendi sayfasında belirtmesi gerekmez mi?

ÜRÜN BİLEŞİMİ Probiyotikler: Enterecoccus fascium, Lactobasillus acidophulus, Lactobasillus plantarum, Lactobasillus casei, Bacillus licheniformis, Bacillus subtilis, Aspergilus aryzae - Bakteri ve maya toplamı 220 milyar CFU/kg Enzimler: Proteaz 2.474.000 Ünite/kg; Amilaz 1.485.000 Ünite/kg; Selülaz 36.000 Ünite/kg; Lipaz 27.500 Ünite/kg; Pektinaz 18.500 kg

Probiacti bird içerikleri de aşağıda görüldüğü gibi

Laktik asit bakterisi,*
Lactobacillus Fermentum. ......(NBRC:108519)
Lactobacillus Plantarum.........(ATCC:8014)
Lactobacillus Rhamnous ........(ATCC:7469)
Lactobacillus Cesai ................(NBRC NO:3425)
Lactobacillus delbrueckii ......(NBRC NO:3202)
*Maya
Saccharomtces Cereviae ....... (NBRC NO:0203)
*Diğerleri
Bacillus Subtilis ,
Sodyum Klorür Çözeltisi (su+Tuz), Organik Şeker Kamışı Melası, Aktif Karbon Filtreden geçmiş Su.
*Toplam Canlı Organizma Sayısı: 1x10 7 Kob/g
*Ph: 3-3,85

Entrobac probiyotik içeriklerine baktığımızda ise yukarıdaki 2 üründe belirtilen canlı mikro organizmalardan sadece bacillus ve subtilis var bu yeterli olur mu sizce

Bileşim: Maltodekstrin, dekstroz, Mannane oligosakkaritler% 5.0 Analitik bileşenler: ham protein% 1.8, ham yağ% 0.2, ham elyaf% 5.0, ham kül% 3.0, metiyonin% 0.12, sodyum% 0.0, lizin% 0.0 Kg başına katkı maddesi içeriği, besin katkı maddeleri, vitaminler: A vitamini preparasyonu olarak A vitamini (E672) 250.000 IU, tüm rac-alfa-tokoferil asetat 600 mg, E vitamini 25 mg, sodyum L-askorbat 10,000 mg olarak C vitamini , D olarak Biyotin (+) Biyotin 1500mg, tiamin hidroklorür 500mg olarak B1 vitamini, piridoksol hidroklorür 500mg olarak B6 vitamini, riboflavin 105mg olarak B2 vitamini, B12 vitamini 2.500ug, nikotinik asit 1000mg, kalsiyum D-pantotenat preparatı 500mg olarak pantotenik asit, mikroorganizmalar Bacillus subtilis 20x10h10 CFU

Sonuç olarak diayzme ve probiacti bird arasinda kaldım fakat diayzmenin çakması piyasada çokmuş aslında gönlüm entrobactan yana ama ondada mikro organizma sayısına takıldım bir an önce kara verip sipariş vermem gerekiyor tecrübeli arkadaşların yardımlarını ve yorumlarını bekliyorum

Diazyme 256, Röhnfried Entrobac, Probiacti bird her üç üründe iyidir muhabbet kuşları için dışkıları toparlamaya yardımcı olur. Probiacti bird sıvı forumda olduğu için kullanım kolaylığı var.
Probiactinin içeriğinde tuz var normalde zararlı değil mi? Birde bazılarında bira mayası oluyormuş bunda yok değil mi şundan soruyorum kötü koktuğu için bizimki yanaşmayabilir