Karadeniz Pet

disi albino muhabbet kusum

merhaba disi 4 aylik bir albino kusum var yaklasik 3 haftadır bende bilmem gereken neler vardir diger kuslardan farki nelerdir renk goz dışında konusurmu kolay alışırmi ayaklarınin buyuk olmasi normal mi cevaplarsaniz sevinirim

merhaba disi 4 aylik bir albino kusum var yaklasik 3 haftadır bende bilmem gereken neler vardir diger kuslardan farki nelerdir renk goz dışında konusurmu kolay alışırmi ayaklarınin buyuk olmasi normal mi cevaplarsaniz sevinirim
Dişi muhabbet kuşları konuşamaz, erkeklere göre zor alışırlar, ayaklarının büyük olmasını anlayamadım resim atar mısınızatamıyorsanız hızlıresim.com adlı siteye yükleyebilirsiniz.

Dişi muhabbet kuşları konuşamaz, erkeklere göre zor alışırlar, ayaklarının büyük olmasını anlayamadım resim atar mısınızatamıyorsanız hızlıresim.com adlı siteye yükleyebilirsiniz
hic konusma ihtimali olmazmi

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-04-04-12-42-14-599_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-04-04-12-42-14-599_com.miui.gallery.jpg
    860.7 KB · Görüntüleme: 39
Kuşunuz çok sevimli maşallah bir erkek kuş kadar olmasada dişi kuşlarda konuşur.Benim ablamın kuşu dişiydi ve cicikuş babacık gibi kelimeleri söyleyebiliyordu.Siz yumuşak bir ses tonuyla konuşun zaman alsada öğrenecektir.

Kuşunuz çok sevimli maşallah bir erkek kuş kadar olmasada dişi kuşlarda konuşur.Benim ablamın kuşu dişiydi ve cicikuş babacık gibi kelimeleri söyleyebiliyordu.Siz yumuşak bir ses tonuyla konuşun zaman alsada öğrenecektir.
kusunuz ne kadar surede size alıştı alıştıktan sonra davranıs olarak erkeklerden farkı oluyormu?

kusunuz ne kadar surede size alıştı alıştıktan sonra davranıs olarak erkeklerden farkı oluyormu?
Kısa sürede alışmıştı ablamlar yavruyken almıştı onların yanından hiç ayrılmazdı..Benim kuşum erkek onun alışması biraz zaman aldı sanırım her kuşub karakteri ve samimiyeti birbirinden çok farklı ..

Benim muhabbet kuşumda dişi, yaklaşık 3-4 ayda omuzuma gelip öpmeye başladı, yaklaşık 3-4 ay sonrada küçük şeyleri elime götürmeyi felan öğrendi, aslında zor cidden eğitmek ama alışıncada çok sevimli oluyorlar.

Geri