Karadeniz Pet

Disi kus erkeğe yem yedirmiyor, kavga ediyorlar

Onurcany

Yeni Üye
Merhaba arkadaslar , bir hafta once disi kusuma erkek aldim, ayri kafeslere koydum , bir haftadir erkek hic susmuyordu hep otüp kur yapiyordu. Bugun disiyi erkegin yanina koydum. Baya kavga ettiler sonra sakinlestiler , ayri tuneklerde durdurlar , erkek ne zaman yem yemeye calissa disi saldiroyor kavga ediyorlar. Hic susmayan oten erkek kustan ses cikmiyor oylece duruyor . Ne yapmaliyim

Kafeste tek yemlik mi var? Tek varsa sayısını ikiye çıkarın. Ne veriyorsanız artık iki tane verin. Ben tartışmaların önüne bu şekilde geçtim.

Kafeste tek yemlik mi var? Tek varsa sayısını ikiye çıkarın. Ne veriyorsanız artık iki tane verin. Ben tartışmaların önüne bu şekilde geçtim.
Bir tane akıllı yemlik var , bir kapta mama , bir kapta kum var , kaç tane olsada erkek hangisine gitse dişi hemen çöküyor , sanki onu gözetiyor.tekrar ayirmalimiyim bir sure daha

Bir tane akıllı yemlik var , bir kapta mama , bir kapta kum var , kaç tane olsada erkek hangisine gitse dişi hemen çöküyor , sanki onu gözetiyor.tekrar ayirmalimiyim bir sure daha
Ayırma değil de dediğim gibi yemliği mamalığı ikişer olarak kafese koyun. Biri bir yemlikten yerken diğeri de diğer taraftan yiyecektir. Benim kafesim ikili yem kabı için müsait, o tarz kafeslere göz atın sizinki müsait değilse.

Geri