Karadeniz Pet

Dişi kuşum avizeden inmiyor ?!?!

Çapkın11

Yeni Üye
Kuşum ele aliskin kafesten alirken elimle aliyorum omzada aliskin kendisi cikiyor yuruyor fln.Ama sıkıliyormu ne bilmem direk avizeye gidiyor tunek gibi duruyor orda saatlerce acliktan olcak gibiydi bugun kafese koymasam zorla yemde yemicek.Aslinda bize aliskin isirma huyuda yok sadece avize aşkı var .avize ayna gibide degil tahta desenli anlamadim ilk basta boyle degildi odasi degisti 2 gun oldu ondan mi acaba ? Simdiden tesekkurker .

Odası değiştiği için olabilir kuşlar yüksek biryere konar odayı izler önce benim kuşum da duvar saatine uçuyor direk sıkılınca ordan benim kafama gelip oynuyor

LG-D693TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kafese girmediginden hep alip kafese koymaya calisirdik.Oyun zannediyor olabilir belki daha kucuk yolculuktan geldik odasinda daha 2. Gunu ama aliskanlik yapmasindan korkuyorum.gazete fln bantladim hala konuyor nasil bi akilliysa salladim avizeyi korksun diye yine konuyor.1Gün kafesten cikarmamayi dusunuyorum bi alissin odaya :) Tünek zannediyor sıkılmıyorda hiç :(

Yere inmesi lazım bi kaç kere alışır sonra yoksa avizeyi sokene kadar oraya gider o [emoji23]

LG-D693TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ortam değişikliğinde kuşlarınıza mutlak tanıma süreci verin 3-5 gün... Yoksa tadsız sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

Kuşu niğdeden getirdik orda daha ilk gunden ele omza gelmisti ucup kacmamisti burda şımardı mi ne ? Bizi hic takmiyor varsa yoksa avize daha yavru oldugundan ortama alisir 1 2 saate dediler.Bugun 3. Gun hic kafesten cikarmamayi dusunuyorum ?Kafestede hic durmuyor kapiyi acmaya calisihor donup duruyor daha 2.5 aylik :) :)

Geri