Karadeniz Pet

Dişi kuşumun gagası

RüveydaRu

Yeni Üye
Merhaba. Kızgın dişi kuşumi 2 gün önce petshopa verdim bugun eşiyle beraber geri aldım. Fakat farkettim ki gagasındaki koyu kırmızılık beyazlaşmaya başlamış neden olur?

kızgınlığı geçiyor.demek tekrra istiyorsanız yumurta maması ve havuç verin

Yumurta almak gibi aceleniz yoksa, kendi haline bırakın. Eş olduysa zaten ilerde tekrar kızgınlaşır ve yumurtlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yumurta almak gibi aceleniz yoksa, kendi haline bırakın. Eş olduysa zaten ilerde tekrar kızgınlaşır ve yumurtlar.

Dişi kuşum ona yanaşıyor öpüyor, boynunu eğiyor kaşısın diye. ( ben hep kaşırdım). Ama erkek kuş hiç yanaşmıyor. Bu arda dişi kuşum 1 senedir bende ama erkek kuşu bugun aldık. Ayrıca erkek kuşun küçük olduğunu düşünüyorum eşleşmede sıkıntı yaşar mı aceba? Erkek kuş arada bir öpüyor ama çok yanaşmıyor

Ve genelde kafes dibinde duruyor dişi kuşun yukarda durduğunu görünce yukarı çıkıyor. Hasta falan değildir demi:(

Erkek kuş ortam değiştirdiği için öyle olabilir. Sonuçta birçok kuşun bulunduğu yerden hiç tanımadığı bir yere geldi. Dışkı kontrolü yapın, anormal ise buraya fotoğraf yükleyin

Erkek kuş küçükçe tabiki eşleşmede sıkıntı yaşarsınız. Dişi baskınlığı iyi bişey değildir

Geri