Karadeniz Pet

Disi kusun kızgınlık suresi ne kadar surer

kemal tek

Yeni Üye
Disi kus yuvaya girip ciiyor.Erkek kus pasif kaliyor.disinin kizginliginin gecmesinden korkuyorum. Disinin kizginlik suresi ne kadar sürer.

Kuslar es. Birbirlerini kasiyorlar yem kusuyorlar.Disi yuvaya girip çıkıyor. Disinin ceresi koyu kahverengi.Ciftlestiklerini görmedim. Artik bekleyecegiz.

Bekleyenler Klubüne hoşgeldiniz gökselden -sabır sabır ya sabıri dinliyorum bu ara .

Kızgınlığı geçtiğinde de (anlaştığı bir eşi varsa) yumurta yapabilirler.

Barış beye katılıyorum anlaşıyorsa beklemeye devam edin illaki olur
Ama anlaşamıyorlarsa bir üreticiye başvurun ya erkeği değiştirin kızgın ve baskın bir erkek alın yada kuşları bol kuş olan bir üretim haneye koyun ordaki seslerle ve çifleşmeleri görerek gaza gelirler
Bir yöntemde kuşları ayırın 2 hafta ayrı kafeslerde kalsın eğer gene olmuyosa erkekte iş yok demektir

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir çiftleşmeyen kuş daha bi biz alamadık yavru:)

Venus_V3_5570 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mersinde olupda yavru alamayan arkadaşlar getirin kuşunuzu 15-20 gün sonra yumurtalı olarak götürün:) showlar hariç :)

Mersinde Yerin nerede.Hem sendeyken yumurtlasa bile bana geldiğinde yumurtaya yatma garantisi yok ki

Çiftlikköyde üniversite tarafı :) yatarmı yatmazmı onun garantişi olmaz yatmasa bile yumurtaları alırsınız kışa süre sonra tekrar yumurtlar önemli olan ilk yumurtayı döktürmek :)

Çiftlikköyde üniversite tarafı :) yatarmı yatmazmı onun garantişi olmaz yatmasa bile yumurtaları alırsınız kışa süre sonra tekrar yumurtlar önemli olan ilk yumurtayı döktürmek :)
Cengiz bey show kuslarida getirsek bi faydasi olmaz mi

HUAWEI KII-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri