Karadeniz Pet

Dişi yuvada kalıyor, kemiriyor, dışkı büyük, erkekle bıcır bıcır ama hala tık yok :)

ertugrul61ts

Yeni Üye
Gerçekten Paşa olan erkeğe üzülmemek elde deil... Kur yapmak için yapmadığı kalmıor, yedirmeler yuvanın önünde beklemeler, öpüşmeler, kaşımalar, bıcır bıcır... ama dişi dışarı çıkınca yuvadan erkeği yaklaştırmıyor.. mamaları da var... Dişinin her belirtisi de yumurtlamaya uyuyor, yuvada geceleri hariç neredeyse sürekli kalması, kemirmesi, dışkısının büyüklüğü, yuva ağzına çıkıp erkekle bıcır bıır halleri, erkekten yem alması vs vs Lakin Paşayı kendine yaklaştırmıyor.. paşa yaklaşınca ya gudukluyor, ya d ayuvaya kaçıyor.. Kullanıyor Paşamı :) Bizim dişi sanırım psikopar :eek:

Ne yapmalı tecrübeli abiler? üzülüyorum bu zavallım Paşaya :confused:

Paşa zavallı da değil enayi de. Bunların doğası böyle :D maşallah yumurta yakın.

Maşallah ki hareketler bunlar ummadığınız bir anda gelebilir

Paşa zavallı da değil enayi de. Bunların doğası böyle :D maşallah yumurta yakın.

Wallahi bu dediğinize çok sevindim.. İnş yahu :) Merakla bekliyorum :) İnş dediğiniz gibi olur :)
:D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:03 -->-> Daha önceki mesaj 16:02 --

Maşallah ki hareketler bunlar ummadığınız bir anda gelebilir

İnşaAllah dediğiniz gibi olur... Paşa nın ızdırabı son bulsun :) İnatçı pamuk hanım, yola gelsin artık :)