Karadeniz Pet

dişim erkeği kafeste dövüyor

neutronwt

Yeni Üye
kafesteyken dövüyordu aşağıya atıyordu tünekten ama daha önceden hep çok iyi anlaşıyorlardı dişi erkeği temizliyordu erkek onu erkek kur yapıyordu gayet iyi anlasıyorlardı sonra birden dişi dövmeye basladı erkegi yanına yaklastırmıyor ayırdım bunları 4-5 gün ikisine de havuc ve nijer verdım ama dişiye erkekten daha fazla verdim sonra tekrar erkegın yanına attıgımda disi yine tünekten atıyor erkeği dövüyor ama ayrı kafeste olunca adeta erkek icin cıldırıyor bir de kafes dısında saldıgımda yine öpüsüp birbirlerini temizliyorlar sizce ne yapmalıyım?

Nijeri çok vermeyin zararlı olabilir. Bir müddet daha ayrı kafeste dursunlar günün belli aralıklarında biraraya getirin. Kafes dışında da takılsınlar.

Ciftlesme esnasinda erkek ciftlesmiyorsa o yuzden dovuyordur ayirin 1 2 hafta

2 hafta Ayırıp Havuç Ve Nijer. : az : miktarda Verin 1 Çay Kasığı yemliklerine verin sonra yeni den birleştirceğiniz kafesde Erkeği Tutun Erkek Baskın Olsun.

2 hafta Ayırıp Havuç Ve Nijer. : az : miktarda Verin 1 Çay Kasığı yemliklerine verin sonra yeni den birleştirceğiniz kafesde Erkeği Tutun Erkek Baskın Olsun.
erkek kuşum çok pısırık aşırı korkak herseyden korkuyo dısıyle aynı yere koyuyom dısı ani bi hareket yapınca saldırmasa bile korkuyo geri kacıyo hemen ya da elimi kafese soktugumda ciyak ciiyak ötüyo erkek baya korkak dişim de çok fena benim

Geri