Karadeniz Pet

Disim kızgın mi bakar mısınız ? Neden boyle yapiyor?

Fenur

Yeni Üye
Benim 1 cift yetiskin kusum var. Disi normalde erkege iyi davranıyordu bir hareket ediyorlardi. Disi kusum yuvada zaman geçiriyordu. Ama ne olduysa artik simdi disi kusum erkegin gagasina cok sert sekilde vuruyor. Bu kadar sinirli bir disi kus görmedim. Sabahtan beri erkege zarar vermesin diye onlari izliyorum. Surekli hirliyor. Deli edecek beni bu disi vermekte istemiyorum sizce neden boyle yapiyor ne derdi var ?

Ekli dosyalar

• 20170625_204436.jpg
    20170625_204436.jpg
    900 KB · Görüntüleme: 28
Benim dişi de öyle şu an.cok iyi anlasirken arada erkegine vurmaya kalkiyor yem yedirmiyor. Kizginlik döneminde hırçın olabilirlermis..

Kesinlikle kızgın bir dişi. Erkeği kabul etmiyor olabilir. Çatışma daha uzun sürerse mutlaka ayırın.

Sabah seslerine uyandim erkek disiyi kovaliyordu. Disi surekli asagi düşüyordu bende ayirdim kafeslerini yanyana koydum. Duzelirler mi boyle yapinca sizce ? Bu ciftim birbirinin agzindan yemek yiyen kuslardi :((((

Kesinlikle kızgın bir dişi. Erkeği kabul etmiyor olabilir. Çatışma daha uzun sürerse mutlaka ayırın.

Sabah seslerine uyandim erkek disiyi kovaliyordu. Disi surekli asagi düşüyordu bende ayirdim kafeslerini yanyana koydum. Duzelirler mi boyle yapinca sizce ? Bu ciftim birbirinin agzindan yemek yiyen kuslardi :((((

Kuslari 1 hafta kadr ayirin sonra disiyi erkegin yanina koyun disiniz masallah cok guzel df sari herhalde

Teşekkür ederim bilgileriniz için..