Karadeniz Pet

Dişinin popo kısmı neden böyle

MeCHuLBeY

Paylaşımcı Üye

Selamun aleyküm arkadaşlar fotoyu ekledim disinin popo kısmına bakarmısınız neden böyle acılmıs gibi fikri olan yardımcı olacak arkadasların desteklerini bekliyorum

Yanina pek yanastirmiyor en iyi bunu cektim kardesim

Selamun aleyküm arkadaşlar fotoyu ekledim disinin popo kısmına bakarmısınız neden böyle acılmıs gibi fikri olan yardımcı olacak arkadasların desteklerini bekliyorum

Eğer kakası her zamanki gibiyse, kuşun hareketlerinde değişiklik yoksa hastalıktan söz edilmez diye düşünüyorum..Yumurta zamanı geliyor olabilir..Kuyruk atımı var mı, kafese insan yaklaştırmama ve huysuzluk vb. durumlar mevcut mu bunlar önemli, mevcutsa yumurta akla gelebilir..

Eğer kakası her zamanki gibiyse, kuşun hareketlerinde değişiklik yoksa hastalıktan söz edilmez diye düşünüyorum..Yumurta zamanı geliyor olabilir..Kuyruk atımı var mı, kafese insan yaklaştırmama ve huysuzluk vb. durumlar mevcut mu bunlar önemli, mevcutsa yumurta akla gelebilir..
Kuyruk atımı mevcut degil fakat kafese yanastıgım zaman huysuzlanıyor ishal hastalık vs gibi bir durum söz konusu degil kuslarım cok sagliklı masallah gereken vitaminlerin en kalitelisini kullanıyorum nekton ve ferti vit vs mama yaparım hafta 2 3 kez 2 kez bit temizligi yaparım yani elimden gelen herseyin fazlasini yapiyorum maddi manevi olarak

Harici olarak bugün hic bir sey yok poposun da cok ilginc bir durum

Az önce yine baktım yine aynı popo kısmı yakindan cekip ekliycem birazdn

Geri