Karadeniz Pet

Dışkıda anormallik var

Pamuksekeri

Yeni Üye
Merhabalar mubişim son zamanlarda dışkısı böyle ne olabilir acaba. Kusda halsizlik vs birşey yok ama pek normal gelmedi diskisi.
pnc5KVxaj
pmf3gzN5j

Sıvısını selpak emmiş normal gözüküyor

Böbrek hastalığı ve şerit bakteri dedi başka danıştığım kişiler biraz korkuttular.

selpak üzerinde tespit etmek zor bunu düz beyaz zeminde sıvısı ile beraber görmek lazım. İç parazit ilacı kullanılmadı sürece muhabbet kuşların %30 unda iç parazit olur zaten. Bağışıklık sistemi güçsüz düştüğü an etkisini gösterir o yüzden 15 günde bir iç parazit ilacı veriyoruz kuşlarımıza. Böbrek hastalığında dışkı koyu yeşil ve sıvısıda yeşil oluyor bunda öyle birşey göremedim

Parazit ilacın ismi var mı alayim bu arada düz kâğıtta dışkısı böyle. Çok ta hareketli hiç hasta gibi durmuyor
plVa39Vjj

Arada benim kuşlarım da buy şekilde dışkılıyor. Bana göre bir sorun yok gibi geldi. Lakin içiniz rahat etmeyecek olursa aspur verebilirsiniz. Dışkıyı daha normal hale getirebilir. İyi akşamlar.

Dışkıda bi sorun yok Veli beyinde söyledi gibi 1 gün aspur verin düzelir. İç parazit ilacı olarak 15 günde 1, 2 gün üst üste andazol + strax ı 1 lt suya 1er cc karıştırıp kullanabilirsiniz. Koruma amaçlıdır

Geri