Karadeniz Pet

Doğal Probiyotik Kullanımı İle İlgili

cey

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar 3 tane sorum olacak probiyotik kullanımı ile ilgili : 1.si Kuş sağlıklı olsa da probiyotik verilir mi (ek gıda gibi) , 2.si kuşum yoğurt suyundan probiyotik ihtiyacını alır mı, 3.sü eğer yoğurt suyu verilebiliyorsa suya mı eklenmeli (öyleyse kaç damla) yoksa boş yoğurt suyu mu verilmeli? (Bu arada kuşum tüyde sanırım)

Haftada bir veya iki suyuna probiyotik damlatabilirsiniz. Ev yoğurdunun suyu uygun olabilir. Suluğundaki suya damlatacaksınız.

• Beğen
Tepkiler: cey
diazyme 256 alabilirsin. kanatlı hayvanlar için probiyotik takviyesi ve gayet başarılı. düzenli olarak probiyotik verilmesi gerekir. stres, tüy sağlığı, çiftleşme isteği, karaciğer ve bağırsak faaliyetleri için oldukça faydalıdır.

3-4 damla damlatabilirsiniz.
Çook teşekkür ederim :)
diazyme 256 alabilirsin. kanatlı hayvanlar için probiyotik takviyesi ve gayet başarılı. düzenli olarak probiyotik verilmesi gerekir. stres, tüy sağlığı, çiftleşme isteği, karaciğer ve bağırsak faaliyetleri için oldukça faydalıdır.
Ben yeni öğrendim yoğurt suyunu ama fırsatım olursa onu da alabilirim çok sağ olun düşündüğümden daha faydalıymış artık vermem farz oldu ;)

Geri