Karadeniz Pet

durdugu yerde yere düştü

Costantina

Yeni Üye
Benim 1 tane dişi muhabbet kuşum var onun yanına 1 tane erkek muhabbet kuşu aldım ve 1 hafta geçti şimdi muhabbet kuşum halsiz ve üzgün görünüyor ve durdugu yerde yere düştü ne yapmam lazım ayrıcana dişi muhabbet kusum ebey bir zamandan beri bizimle

Resim paylaşsaydınız anlardık belki

samatyalı hobi amaçlı üretici

Yeni kuş ile birlikte bir hastalık gelmiş olmasın?

Aynen bende katılıyorum arkadaşlara yeni gelen mubişten hastalık gelmiş olabilir. Resim atın gerçekten

Not:Konularda acil, yardım, lütfen bakın gibi cümleler kullanmak forum kurallarına aykırıdır. Lütfen konu başlıklarını sorun/sorunun içeriğine uygun anlaşılır bir şekilde açalım.

Çok üzüldüm inanın.. Tüh size yardımcı olamadığım için kusura bakmayın.. Ne oldu da böyle oldu birden bire anlamadım. Bir hafta az bir zaman değil aslında tek ihtimal aklıma geliyor yeni aldığınız mubişten hastalık kapmış olabileceği.. Erkek olan mubişi de gözlemleyin hal hareketlerinde dışkısında vücudunda hastalık emaresi var mı bir bakın.. Başınız sağ olsun..

Ayşe yeterince yardımcı oldunuz zatem eskisi gibi uçmuyordu o kuşu almadan önceden sadece gelip avcumuzun içine girip yatıyordu sadece ben anlayamadım üzülmeyin bu arada

Ekli dosyalar

• 20170209_185629.jpg
    20170209_185629.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 12
Geri