Karadeniz Pet

Durumu cok ACİL YARDIM EDIN!!

Kuzey Ateş

Meraklı Üye
Veterinere goturdum 5 gun antibiyotik + vitamjn kullandi durumu cok kotu cigerine ilac kacmis olabilir dedi veteriner ne yapmaliyim ustadlar bilenler cevap verebilirmisiniz ?? https://youtu.be/F3VCAbMLSxo

Çok geçmiş olsun :( ne olmuş cigerlerine öyle inşaallah yardım edebilecek biri çıkar

Insallah durumu cok kotu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:00 -->-> Daha önceki mesaj 22:51 --

Yardım edecek yok mu

Solunum yollariyla ilgili rahatsizliklara bakin internetten bi tedavi uygulamissiniz, ama cigerine su kacmis ama baska bir durum var net olarak bilemiyorum. Tek bildigim solunum yollarinda sorun oldugunda tipki sizin kusunuz gibi ses cikartip cigerler adeta pompalaniyor gibi olup kuyruk asagi yukari atar. Her veterinerde kustan anlamadigi icin cok guvenmeyin derim. İstanbuldaysaniz yanlis hatirlamiyorsam avcilarda universite veterinerligi vardi bide fatihte itfaiyenin arkasinda kanatlilardan anlayan veterinerler var diye biliyorum.

solunum yolu rahatsozlıgı benim kuştada vardı tetradox 100 mg antibiotik kullandım 5 güne geçti ama durumu bu kadar kötü değildi son çare bi kullan istersen

geçmiş olsun,umarım iyileşir kuşunuz.

Geri