Johnny Sins

Aktif Üye
8 Tem 2018
38
2
8
14
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 ile 5 tane
Ben bir sultan papağanı almayı düşünüyorum ve 1 muhabbet kuşu besliyorum birlikte yaşarlarsa bir sorun olurmu.
Pet shopta satılanlar bildiğim kadarıyla yabru değiller yani kafasının üstündeki tüyler uzamış.Bunlardada muhabbet kışundaki gibi ele alıştırmak için yavru mu alınmalı pek fark edermi.
Kafes boyu ne kadar olmalı benimki 50 cm boy 30 cm eni var yuksekliğide 40 cm sultan papağanı için uygunmudur

Johnny Sins

Aktif Üye
8 Tem 2018
38
2
8
14
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 ile 5 tane
Ben bir sultan papağanı almayı düşünüyorum ve 1 muhabbet kuşu besliyorum birlikte yaşarlarsa bir sorun olurmu.
Pet shopta satılanlar bildiğim kadarıyla yabru değiller yani kafasının üstündeki tüyler uzamış.Bunlardada muhabbet kışundaki gibi ele alıştırmak için yavru mu alınmalı pek fark edermi.
Kafes boyu ne kadar olmalı benimki 50 cm boy 30 cm eni var yuksekliğide 40 cm sultan papağanı için uygunmudur[/QUOTçift muhabbet kuşlarıbirlikte beslenince yabanileşiyorlar. muhabbet ile beslenince aynı durum olurmu

Yağmur-milka

Profesyonel
6 Tem 2018
463
95
28
25
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
1 tane
Yavru alın mutlaka yoksa alışmıyorlar biz Sevda papağanı aldık büyükmüş yavru demişlerdi onuda ayırt edemiyorum ben öyle kendi kendine evi batırıp durdu yanımıza sokulmadı bile çok uğraştım ama olmadı