Karadeniz Pet

eş kuşların çiftleşmemesi

erhanmat

Meraklı Üye
İkisi de kızgın eş kuşlarım var.Yaklaşık 40 gün önce eşe atıldı ve anlaşmaları çok güzel.Yem kusma , kaşıma vs. Fakat bu zamana kadar dişi kuşun yuvalığa ilgisini hiç görmedim.
Önerilerinizi bekliyorum.

IMG_20180203_135745.jpg

masallah 2 sıde kızgın tunegı yuva tarafına koyun yuvaya yakın olsun ve henuz yenıler yere ortama alısmaları bazen uzun surer zaman verın es tutmuslar 2 sıde gayet kızgın ve saglıklı gozukuyorlar hazır olunca cıftlesırler yuvaya hemster yada cam talası koyun buda yuva hazırlıgına tesfık eder ama dedıgım gıbı tunegı kesınlıkle yuva tarafına koyun yuvadan uzak olmasın ınsallah kısa zamanda bol bol yumurta ve yavrularınız olur

Teşekkürler.İnşallah kısa zamanda yavrularını görürüz.

[

Son düzenleme:
Bu sekilde yuvalığı öne aldım.sulugu mecbur tuneksiz yere yemligin yanina aldim.suluktan yuvaliga su sızabiliyor.sizce olmus mu?

masallah 2 sıde kızgın tunegı yuva tarafına koyun yuvaya yakın olsun ve henuz yenıler yere ortama alısmaları bazen uzun surer zaman verın es tutmuslar 2 sıde gayet kızgın ve saglıklı gozukuyorlar hazır olunca cıftlesırler yuvaya hemster yada cam talası koyun buda yuva hazırlıgına tesfık eder ama dedıgım gıbı tunegı kesınlıkle yuva tarafına koyun yuvadan uzak olmasın ınsallah kısa zamanda bol bol yumurta ve yavrularınız olur
Bu şekilde nasıl sizce?

Geri