Karadeniz Pet

Eş seçimi

Edda

Yeni Üye
Merhabalar, dün erkek muhabbet kuşumu eş seçimi için petsohpa götürerek anlaştığını düşündüğümüz bir dişi seçtik ve aldık. Yalnız dişimiz çok durgun ve tedirgin. Yeni geldiği için bu normal biliyorum. Arada aynı tünekte olsalar da henüz eş olmadılar. Sürecin daha çok başındayız farkındayım ama dişide yumurta olduğundan şüpheleniyorum karnı ve özellikle popo kısmında bir şişlik var. İlk defa eşleştirme yaptığım için çok bilgim yok. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilri mi bir de eşleştirme döneminde tavsiyeleriniz nelerdir?

Dişinin karın kısmının falan fotosunu at evet olabilir eğer petshop ta kizisinca çiftleştiyse bir erkekle neden olmasın

Dişinin karın kısmının falan fotosunu at evet olabilir eğer petshop ta kizisinca çiftleştiyse bir erkekle neden olmasın

Evet yumurtlayacağına emin oldum açılmalar ve büyük dışkılar da var sorun şu ki yuvayı yadırgıyor yeni olduğu için girmiyor tünekte de yumurtlayabilir. Peki yuvaya talaş vs koymam gerekiyor mu?

Hocam direk odun talaşı koyalim mı sanayi mobilya

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet yumurtlayacağına emin oldum açılmalar ve büyük dışkılar da var sorun şu ki yuvayı yadırgıyor yeni olduğu için girmiyor tünekte de yumurtlayabilir. Peki yuvaya talaş vs koymam gerekiyor mu?
Bence en iyisi siyah çam talaşı alın koyun bit pire falan hepsini en çok o engelliyor petshoplarda bulunur yuvalığın tabanını kaplasın 2 cm yüksekliğinde yeter fiyatı 5 TL civarında