Karadeniz Pet

Eş tuttular ama çiftleşmediler. Tecrübeli dostların yardımını bekliyorum

Ozz

Yeni Üye
Herkese merhabalar, elimde eş tutmuş bir çift muhabbet kuşu var. Yuva taktım uzunca bir süre bekledim. Yaklaşık 3 ay boyunca yuvaya asla girmediler. Ben de yuvayı çıkardım 2 ay öyle bekledim. Şimdi yeniden taktım. Kafeste yumurta maması karides kemiği her şey var. Fotoğrafları ekliyorum. Yapmam gereken başka bir şey var mı ya da eksiklerim neler? Bilen abilerimden önerilerini bekliyorum. tavsiyelerini bekliyorum.

Ekli dosyalar

• 2.jpeg
    2.jpeg
    124.4 KB · Görüntüleme: 22
  • 3.jpeg
    3.jpeg
    125.3 KB · Görüntüleme: 21
  • 5.jpeg
    5.jpeg
    40.4 KB · Görüntüleme: 22
Bunlar da diğer fotoğraflar

Ekli dosyalar

• 4.jpeg
    4.jpeg
    81.9 KB · Görüntüleme: 18
  • 3.jpeg
    3.jpeg
    125.3 KB · Görüntüleme: 18
  • 6.jpeg
    6.jpeg
    92.5 KB · Görüntüleme: 20
kusura bakma bende bilmiyorum benimde 1 tane dişi var eğer yaşı uygunsa çiftleştiricem erkek alıp

Açıkçası dostum sana şöyle söyleyeyim her eş tutan kuş çifteşmiyor. Benim kuşlarım 1 yıldır neredeyse beraber yaşıyor erkek kuşum bu ayın 13'nde tam olarak 1 yıldır benimle birlikte yaşamış olacak. İlk çiftleşmelerini bugün gördüm yani öyle diyim.

Açıkçası dostum sana şöyle söyleyeyim her eş tutan kuş çifteşmiyor. Benim kuşlarım 1 yıldır neredeyse beraber yaşıyor erkek kuşum bu ayın 13'nde tam olarak 1 yıldır benimle birlikte yaşamış olacak. İlk çiftleşmelerini bugün gördüm yani öyle diyim.
Epey sürmüş. Umarım benim de o kadar beklemem gerekmez :D