Karadeniz Pet

Eş tutumu hakkında;

JakKa

Yeni Üye
Selamlar benim 2 dişi 2 erkek olmak üzere toplam 4 kuşum var 2 tane de kafes var ben bunları 1 dişi 1 erkek şeklinde ayırdım 1 kafestekiler eş tuttu gibi yem kusuyor kafa kaşıyor ama çiftleşmiyor diğer kafestekiler ise birbirine hiç yüz vermiyor hep diğer kafese gitmeye çalışıyorlar ben de saldım yanlarına gittiler ama kavga ettiler ben nası bi yol izlemeliyim sizce

Eş tuttuğunu söylediğiniz çiftlerin resimlerini ve diğer kuşların resimlerini atabilir misiniz. Muhabbet kuşları eş seçerler eğer kavga ediyorlarsa ayırma yöntemi işe yarayabilir. Siz resimlerini atın buraya bakalım bi

Ekli dosyalar

• Screenshot_20201106-101010.jpg
    Screenshot_20201106-101010.jpg
    604.8 KB · Görüntüleme: 21
  • Screenshot_20201112-121604.jpg
    Screenshot_20201112-121604.jpg
    903.7 KB · Görüntüleme: 21
Soldakiler eş tutanlar sağdakiler tutmayanlar

Soldakiler eş tutanlar sağdakiler tutmayanlar
Maşallah kuşlarınız cok güzel tüyü kadar ömrü olsun.. Sağdakileri ayırma yöntemi deneyerek en az 15 gün ayırıj sonra tekrar dişiyi erkeğin olduğu kafese koyun

Maşallah kuşlarınız cok güzel tüyü kadar ömrü olsun.. Sağdakileri ayırma yöntemi deneyerek en az 15 gün ayırıj sonra tekrar dişiyi erkeğin olduğu kafese koyun
Teşekkürler deneyeceğim. bir şey daha soracaktım sizce bu ayıracağım kuşların oraya geçme isteği neden olabilir