Karadeniz Pet

Eşi ölen muhabbet kuşu

Nursehriban

Yeni Üye
Merhaba benim dün gece erkek muhabbet kuşum acı çekiyordu bende baktım birden felç geçirdiğini gördüm ve eşini hemen kafesten çıkardım etkilenmemesi için gece kafese sokmadim erkeği arar diye ama girmek istiyor kapıdan bakıyor ama içeri girmiyor napabilirim
Not : yemesi icmesi iyi

erkek ölürse eğer yavrusu da yoksa yada olsa da yeni erkek alın ayrı kafesler de yakın dursunlar 1hafta sonra dişiyi yeni erkeğin kafesine atın ölmediyse erkeği beslersiniz dişiyle aynı kafeste durabilir..

erkek ölürse eğer yavrusu da yoksa yada olsa da yeni erkek alın ayrı kafesler de yakın dursunlar 1hafta sonra dişiyi yeni erkeğin kafesine atın ölmediyse erkeği beslersiniz dişiyle aynı kafeste durabilir..
Şuanda dişi
Fakat ben erkek almayı düşünmüyorum saten pek etkilemedi yokluğunu kafese giriyor yemeğini suyunu aksatmadan yiyor fakat sonralarini istermi

Geri