Karadeniz Pet

Eşsiz yumurtlayan kuşa

Çaylakcık

Yeni Üye
Yeni eşsiz yumurtlayan kuşa bir eş geldiğinde erkek kuşu gagalaması normal mi ? Bu stres ne zaman gecer?

Stres değil ayırın belli bir süre yumurtlamayı kesip biryerlerde ( yuvalık vb ) oturmamaya başladığında erkeğin yanına atın. Erkeğin kafesine dişiyi atın bu önemli.

Simdiye kadar hic erkek olmadi yaninda. Oturmuyormuş öyle dediler bir süre once yumurtlamis almışlar yumurtayı. Şimdi erkeğin yanına koyduk ilk defa. Ama dişi erkeği yanina pek yaklaştırmıyor.

Zamanla alışır sıkıntı olmaz merak etmeyin erkek kendine biraz güvensin gerisi tamamdır

Bb u

bir tane yumurta
Benim dişide yumurtladıda konuma bakarsanız görürsünüz ilk önce bir yumurtasın bıraktı 2 gün aralıkla 1 tane daha bıraktı şuan bir not defterine kaydediyorum boş olursa atıcam öyle yaparsanız sizde iyi olur yorulmasın hayvan kuluçkadan çıkmıyor yem yediğini bile görmedim sadece gaga taşı kalsiyiyum için galiba

3. yumurtada gelicek gibi ama çifleştiklerini sanmıyorum sizce ne yapmalıyım Bi bilginiz varmı ?

Ben erkeği ayrdım fakat erkek giriyordu folluğa dişi'de yatıyordu saldırgan tavırlarda sergilemedi ama bana karşı çok hırçın ısıracağı yerleri'de iyi biliyor bence sizde erkeği ayırın.

Ben erkeği ayrdım fakat erkek giriyordu folluğa dişi'de yatıyordu saldırgan tavırlarda sergilemedi ama bana karşı çok hırçın ısıracağı yerleri'de iyi biliyor bence sizde erkeği ayırın.
Erkege cok bağlıyım cikarmadan yapamam dişiyi ayiriyorum yavas yavas alisiyorlar birbirlerine bakalim

Geri