Karadeniz Pet

Eğitim Havuzum (g0rky06)

g0rky06

Onursal Üye
Merhabalar,

Kuşlarımı eğitim havuzuma almış bulunmaktayım. Soldan ilk ikisini eğitmeyi planlıyorum daha ileriki safhalarda videolarını atacagım kendime bol şans diliyorum :)

Sahiplenmek isteyen olursa şimdiden rezerve edebilirim :)

QRGLGG.jpg

21 mart 2015 egitime devam artik kafeslerine ayirma vakti

bl1Pa0.jpg

Son düzenleme:
Fotoğraf açılmadı açılmadı bende abi :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:44 -->-> Daha önceki mesaj 23:43 --

Haa tamam şimdi gördüm. Maşallah. Abi senin bu kuşların kafa tarafı farklı biraz. Çok masum duruyorlar. Ve sarı rengi seviyon galiba :)

Fotoğraf açılmadı açılmadı bende abi :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:44 -->-> Daha önceki mesaj 23:43 --

Haa tamam şimdi gördüm. Maşallah. Abi senin bu kuşların kafa tarafı farklı biraz. Çok masum duruyorlar. Ve sarı rengi seviyon galiba :)

Babaları iri kafa hollanda :)

Okul mu açtın [MENTION=2271]g0rky06[/MENTION]? :)

Aynen devlet saolsun yardımcı oluyor :)

Maşallah videoları merak ettim bakalım sonuç ne olacak :)

maşallah,
o zaman burası anaokulu oluyor....
4+4+4
bide üniversite....:)

bol şanslar.masallah

Kod:

:) Abi hakikaten sen bu tanıma cuk oturuyorsun.Maşallah çok tatlılar.Bu arada sen jumbo ya geçmemişmiydin yahu?

geçtim ama bu ilk göz agrım olam ciftimi satmak istemedim 1 tane bıraktım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:03 -->-> Daha önceki mesaj 19:24 --

Baslicaz ins

Ama ben nedense jumboları pek sevemedim bir türlü.Çekler,hollandalar,yerliler daha tatlı geliyor bana.Bende mi bir gariplik var acaba? :)

Çok tatlılar maşallahBenim 3 aylık oğlum Maviş"Ya ya şa şa Fener Fener çok yaşa"diyor bir yandan da kafasını sallayarak dans ediyor☺️
Isim bile buldum okulunuza "Özel 0-6 ay mubiş eğitim akademisi"

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme: