Karadeniz Pet

Ele Alışık Erkek Yavru Verir Mi?

Piranha41

Yeni Üye
Arkadaşlar 2 yaşında balkona çıksam bile yanımdan ayrılmayacak elim de büyüyen kuş yavru verir mi acaba?1 sene bir dişi kuşla uğraştım öpüştüler kaşındılar ama yavru vermediler.Şimdi kızgın yeni dişi aldım.Yine aynı şekilde öpüşüyorlar,rahatsız etmemeye çalışıyorum bütün gün sesli bi şekilde bağrışıyorlar.Sizce Yavru alır mıyım?(Kız olan çok cılız erkek iki katı,çek kırığı)

Yuva takılı olsun haftada bir yumurta maması verin e vitamini ve s vitamini var onlardan kullanın derim e vitamini kuşu bu konuda çok iyi hazırlıyor kalamar kemiği de bulunsun kafesiniz de yuvanın içine yarım çay kaşığı tarçın koyarsanız kokusu kuşlarınızı celbedecektir inşâAllah kısa vakitte güzel sağlıklı yavrularını alırsınız.

Yuva takılı olsun haftada bir yumurta maması verin e vitamini ve s vitamini var onlardan kullanın derim e vitamini kuşu bu konuda çok iyi hazırlıyor kalamar kemiği de bulunsun kafesiniz de yuvanın içine yarım çay kaşığı tarçın koyarsanız kokusu kuşlarınızı celbedecektir inşâAllah kısa vakitte güzel sağlıklı yavrularını alırsınız.

verir 4 yaşında konuşan erkek muhabbet kuşumdan da 6 yaşında ele omuza alışık konuşan dişi kuşumdan da yavru aldım sabır işi bu

Peki arkadaslar disinin küçük olması sorun olur mu.benim erkek kusum yerli disi kusum pakistan biraz dshs küçük erkekten ırkları farklı oldugundan. Normalde cok iyi anlaşıyorlar..

Hiç bir problem olmaz

Benim dişim küçücük kafası o kadar küçük ki gözleri portlek gibi,Erkeğim de jumbo gibi duruyor.Kızgın bir tek böyle dişi buldum.(Aldığım petshop dişileri kızışsın diye ayırıyordu.)Ama yem kusma var daha bir hafta oldu dişi alışıcak İnşallah eve.

Arkadaşlar erkek kuşum beni gördüğün de benimle ilgilendiği için telefonla video çektim,O kadar bağırışma çağırışma sadece erkek ten çıkıyormuş.Erkek gaga taşıyla teller le oynuyor.dişi köşe de duruyor bir haftadır,zaten şüphelenmiştim bütün dışkıları aynı yerde.Ne yapmam gerek?

Son düzenleme: