Karadeniz Pet

Engelli, Yaşlı ya da Bakıma Muhtaç Kuş Arıyorum.

Engelli bir hayvana bakmak ister miydiniz?

• Evet çok isterim..

Kullanılan: 3 75.0%
  • Hayır cesaret edemem sanırım..

Kullanılan: 1 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    4

Semiha Feyza BAYYURT

Paylaşımcı Üye
Merhaba arkadaşlar..
Engelli kuş arıyorum..Hayat boyu onu mutlu etmek istiyorum..Üretici arkadaşlar ya da elinde olan kişiler bana yazarsa çok sevinirim..Bu talebim belki garip gelebilir...Ancak kuş sevgisi bende daha farklı boyutta..Hayatımı hayvanların refahına adamış bir insanım..Sağlıklı ve yavru kuşa herkes severek bakabilir ancak çarpık bacak ya da engelli kuşu herkes talep etmeyebilir .Ben gönüllüyüm .Lütfen bana ulaşın arkadaşlar..Engellinin yanı sıra yaşlı veya bulunduğu yerde istenmeyen bir kuş da olabilir..Umarım istediğim şartlarda hayvanlara ulaşıp onları mutlu edebilirim
Herkese iyi forumlar..

Bende sahiplendim. mantar hastaligi vardi tedavi ettim. Korkak icine kapanikti. ele alistirdim suan omuzumda boynumda gayet sakin duruyor konusunca otup cevap veriyor. Saglikli olana herkes bakar onemli olan muhtac olana da bakabilmek. :) bu konuda sizi sonuna dek destekliyorum. Dusunceniz cok guzel

Bende sahiplendim. mantar hastaligi vardi tedavi ettim. Korkak icine kapanikti. ele alistirdim suan omuzumda boynumda gayet sakin duruyor konusunca otup cevap veriyor. Saglikli olana herkes bakar onemli olan muhtac olana da bakabilmek. :) bu konuda sizi sonuna dek destekliyorum. Dusunceniz cok guzel
Ne iyi yapmışsınız..Onlar daha bir farklı enerji yayıyor..Bende de vardı..Çok ayrı seviyordum..Öyle masum ve tatlıydı ki..Ama malesef kaybettim..Ölüm acı bir gerçek...O kadar çok sevdim ki onu; ölümünden sonra ne kadar çok üzülsem de huzurluyum..Gözünün içine baktım üstüne titredim..Tekrar sahiplenip daha çok hayvanı mutlu etmek istiyorum.

Ayni dusuncedeyiz cok mutlu oldum gercekten. En azindan huzur icinde yasiyolar kisacik omurlerini.

Evet çok güzel dusunmussunuz. Yaşlı hasta insanlar gibi düşünürseniz. Aslında onlarında ne kadar bakıma muhtaç olduğunu anlarsınız. Kuş için değil tüm canlılar için gecerli.

Geri