Karadeniz Pet

Enrocure vetakoksin cogsigel ve tetra mezatin

Mustafacakmak

Onursal Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
@Selçuk YÜKSEL @Ayhan OTÇUOĞLU sayın hocalarım arkadaşımın kardeşi veteriner bu ilaçları istedim ama olmadı veteriner ler e ilaç sistemine girmiş ve depolarda sanırım bir sıkıntı dan bu ilaçları göndermiyor vetakoksin enrocure cogsigel bu ilaçları getiremiyorler bunların yerine antibiyotik olarak tetramezatin arayacağım koksidiyoz ve diğer hastalıklarda bu ilacı ne kadar kullanabilirim acaba cogsigel biliyorum mantar için onun yerine de triflucan mikostatin ve Flagyle üçlemesinden yardım alıyorum sizce tetra.ezatin koksidiyoz da ne kadar etkili

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tetra geniş semktumlu bir antibiyotikdir. cocsidiozu da çözer. Vetacocsin de öyle. Cocsigell sadece mantarı değil tricomonas , hexamitiosis , cocsidioz ve barsak enfeksiyonlarında kullanılabilir. Cocsigell 3 in 1 bir ilaçtır.

Tetra geniş semktumlu bir antibiyotikdir. cocsidiozu da çözer. Vetacocsin de öyle. Cocsigell sadece mantarı değil tricomonas , hexamitiosis , cocsidioz ve barsak enfeksiyonlarında kullanılabilir. Cocsigell 3 in 1 bir ilaçtır.
Hocam o zaman sadece cogsigel mi bulmam gerekli bunu mu anlamalıyım bu işten peki.bulabilecgim bir yer biliyormusunuz yada yardımcı olurmusunuz

Ama sorun değil kargo şirketinde çalışan birisi olarak tüm turkiyeye ulaşım şansım var

Ama sorun değil kargo şirketinde çalışan birisi olarak tüm turkiyeye ulaşım şansım var

Yenibaşkent ecza deposu veya Yenibaşkent veteriner diye nette aratırsanız telefonlarına ulaşabilirsiniz . Çok geniş ilaç envanterleri var

Ben enrocure ve vetacocsini oradan temin etmiştim. İsterseniz bir görüşün

Cocci gell: Kanıtlı hayvanlarda kullanılan bir ilaç cesitidir. İçerisinde vitamin ve minareller olduğu için kuşların zinde ve sağlıklı kalmalarını sağlar.
Cocci gell kullanım amacı
:Cocci geel trichomoniasis ve coc cidiosise karşı çok etkilidir ve buna karşın yüksek bir faydaya sahiptir.
Sıklıkla üretme mevsimi esnasında belirip kanatlı hayvanlarda ve güvercinlerde gizli olarak alt kliniksel enfeksiyona sebep olan hastalıklara karşı direnç göstermekte etkilidir.

Vitamin içeriği olarak içerisinde barındırdığı amino asitleri güçlü bir dozunu içerir.
Güvercinlerde oluşan sindirim sistemi bozuklukları, ve tüm çiçek hastalıklarına karşı çok iyi bir şekilde etkilidir.
Cocci gell dozu ve kullanışı:
2.5 litre içme suyuna 8 gm kullanılır.

Cocci gell içeriği
Amprolium 50 miligram Ronidazole 10 mg
Vitamin A 2100 IU Vitamin D3 510 IU.
Vitamin E 2.0 miligram Vitamin C 2.5 mg
Vitamin B2 0.47 mg Vitamin B7 0.26 mg
Vitamin B13 2.6 g Biotin 2.0 g
Nicotinic acid 1.6mg D-calcium-
Pantothenate 100 mg
Folic acid 0.0.7 mg Vitamin K3 0.38 mg
Methionine 2.0 mg Lysine 0.4 mg
Sodium sulphate 6.0 mg Potassium chloride 2.5 mg
Manganese sulphate 2.5 mg Zinc sulphate 1.0 mg
Copper sulphate 1.2 mg Ferrous sulphate 2.5 mg
Hocam bahsettiğiniz ilaç bu mudur acaba

Malesef bende bulamadım antalyada coccigel ilac dolabına eklemek istemiştim ama yok

Forumda bir antalyalı bulmak beni sevindirdi

Geri