Karadeniz Pet

Erkeğime eş

trnexusofficial

Meraklı Üye
İyi forumlar. Erkek muhabbet kuşuma yanlız kalmaması amacıyla bir eş almak istiyorum. Fakat dişi alırsam yavruyla uğraşır mıyım? Erkek alsam yanlış mı yaparım bilemiyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Peki petshop a gidip kafese salmak mı, yoksa kuş alıp getirip aynı kafese koymak mı doğru olur? Erkek kuşum sürekli kızgınlıkta dişi yerine erkek alsam kızgınlıkta kalacak mı sürekli? Açıkçası yavrulamasıyla uğraşabilcek durumda değilim fakat gün boyu evde tek başına ve daha fazla yanlız kalmasını istemiyorum.

Erkek alma bence mantıksız yaşı büyükse kavga ederler dişi alabilirsin eğer uğraşacak durumun yoksa yalnız kalsın.

Peki petshop a gidip kafese salmak mı, yoksa kuş alıp getirip aynı kafese koymak mı doğru olur? Erkek kuşum sürekli kızgınlıkta dişi yerine erkek alsam kızgınlıkta kalacak mı sürekli? Açıkçası yavrulamasıyla uğraşabilcek durumda değilim fakat gün boyu evde tek başına ve daha fazla yanlız kalmasını istemiyorum.

Salma yapabilirsiniz. Kızışması azalmaz fakat elma yedirin elma bir nebze kızışmayı azaltır.

Geri