Karadeniz Pet

erkegin yanına dişi aldıktan sonra kafese el sürsem erkegin ısırmasına maruz kalıyorum bazen

StayAway

Meraklı Üye
erkek ile dişi iyi anlaşıyorlar sadece meyve sebze verdigimde kendi aralarında tartışıyorlar erkek pek dişiye müsade etmiyor her neyse bu gün kafesi temizliyordum erkek birden saldırmaya başladı dişi korktu benden sanırım ama beni tanıyor neden korksun dişi korkunca erkek de saldırmaya başladı şiddeti ısırmaya başladı ne oldugunu anlamadım normalde hiç böyle yapmazdı şaşırdım kaldım bir hayvanın yanına eş gelince bu kadar satar mı bir insanı ya valla bilseydim eş almazdım

Kıskançlıklar yaşanıyor kendi haline bırakmalısınız ve mama meyve verildiğinde öyle olaylar olabilir dikkat edin

Dişiyi benimsediğini gösteriyor. Dişi korkmasa saldırmazdı. Bu sizi sattığının değil de dişiyi koruduğunun göstergesi. Dışarıda elinize gelse eskisi gibi davranır.

Dişiyi benimsediğini gösteriyor. Dişi korkmasa saldırmazdı. Bu sizi sattığının değil de dişiyi koruduğunun göstergesi. Dışarıda elinize gelse eskisi gibi davranır.
DİŞİ aslında kafesde elime geliyor ama ben elimi götürünce geliyor ama hemen kaçıyor erkek zaten bana alışkın hemen geliyor hocam birde bir soru sorucam sabah oldugu zaman özellikle bu oluyor bendeki erkek dişiye çok bagırıyor neden olabilir belki 2 3 saat bagırmıyor ona cere ye bakıyorum erkegin kızgında değil üstelik

Geri