Karadeniz Pet

Erkek çiftleşmiyor

Gerçi kuşları yanıma alalı 2 hafta oldu (şehir dışındaydım 1aylığına ondan önce yanımdalardı.)

Flood oldu ama şunu da yazayım
Kuşlar çiftleştikten 7 ila 10 gün sonra yumurtlar. Ve 4-7 günde yuvaya ortama alışıp yumurtlaması mücize olur heralde

Flood oldu ama şunu da yazayım
Kuşlar çiftleştikten 7 ila 10 gün sonra yumurtlar. Ve 4-7 günde yuvaya ortama alışıp yumurtlaması mücize olur heralde
Bizimkiler 2 eylulde ciftleştiler hemen yuva taktım. Dün yumurta oldu 9günde yumurta geldi. Ve alışma süreci de dahil. Bu süreç sabır gerektiriyor. Kendi haline bırakın gözlemleyin bir süre.

45FD170E-D5CB-418B-8605-A0DDE973A182.jpeg

Yumurta var gibi :)

uzun bir aradan sonra tekrardan merhaba. kuş yumurtladı fakat yumurtada küçük bir delik var ilk yumurtası olduğu için sanırım. yumurtayı yuvadan alayımmı?

uzun bir aradan sonra tekrardan merhaba. kuş yumurtladı fakat yumurtada küçük bir delik var ilk yumurtası olduğu için sanırım. yumurtayı yuvadan alayımmı?
Hayır almayın, mum eritip o bölgeyi kapatın, yumurtanın içine girmesin ama mum

Teşekkür ederim. Dün akşam sularında dişi kuşu ölü halde buldum😔 besin yetersizliğinden öleceğini sanmıyorum 1 yumurta yapmıştı. Sadece hafta sonları evde olduğumdan fazla ilgilenemiyorum. Bu yüzden bir sonraki üretim için yazı bekleyeceğim. Erkek kuşla baş başa kaldık. ara ara kur yapıyor umrunda değil gibi.

Ben yokken öldü kuş. Veterinere giderken ölüvermiş hayvancağız😢

Başınız sağ olsun gerçekten üzücü bir durum, herhangi bir rahatsızlığı var mıydı?

İshali varmış kafesin altında durunca da veterinere götürmüşler veteriner de ölen kuşu incelediğinde zayıf demiş haftada 1 gerwit de veriyordum neden gitti anlayamadım

İshali varmış kafesin altında durunca da veterinere götürmüşler veteriner de ölen kuşu incelediğinde zayıf demiş haftada 1 gerwit de veriyordum neden gitti anlayamadım
Yumurtlama dönemi dişi kuşları yıpratıyor aslında, tahminimce yumurtadan önce rahatsızlığı vardı ve daha sonra bağışıklığı tamamen düştü, geçmiş olsun

Kaç yaşındaydı dişi kuşunuz?
Yumurtlama dönemi dişi kuşları yıpratıyor aslında, tahminimce yumurtadan önce rahatsızlığı vardı ve daha sonra bağışıklığı tamamen düştü, geçmiş olsun
Evet çok fazla yıpratıyor. Benim dişi kuşum da ölümden döndü neredeyse.

Geri