Karadeniz Pet

Erkek 6 aylık kuşuma eş aldım

Ozan6848

Yeni Üye
Merhabalar bende 6 aylık muhabbet kuşum var fakat çok ürkek yanına 4.5-5 aylık civarı dişi kuş aldım dişi kuş yaklaşmaya çalışıyor fakat bizim oğlan korkup kaçıyor arada kanat ve kuyruğunu dişliyo gibi ama tam oylede değil sanki temizliyo gibi alışırlarmı birbirlerine acaba ne yapmam gerekiyo

Dişiyi getirildikten sonra ayrı bir kafese koyup 15 birbirlerini görecekti ve erkeğin yanına kaysaniz dişiyi olurdu nede olsa kaç ay boyunca erkek hiç kuş görmedi

Dişiyi getirildikten sonra ayrı bir kafese koyup 15 birbirlerini görecekti ve erkeğin yanına kaysaniz dişiyi olurdu nede olsa kaç ay boyunca erkek hiç kuş görmedi
Dişiyi Erkeğin yanına koydum şuan zaten ama biraz önce baya öptüler birbirlerinide yine arada aksilikler yapılıyo normalde bende ayrı kafese koyacaktım fakat 2 petshop gezdim 2 side at sıkıntı olmaz dedıler onlar öyle diyince bende 3. Ve farklı bir petshoptan aldım dişi kuşu

Alisirlar zaman verin
Birde iksini dışarıya salsam ne olur acaba sorun olurmu bugün erkeği dışarı cıkardım dişi kuşum içerde çıldırdı onuda çıkardım o dişi yanaşmaya çalıştı kovalama gibi dönüp durdular o konuda ne yapmam lazım her ikisinide çıkarıyımmı yoksa 2 side alışana kadar dursunlarmı kafeste

Birde iksini dışarıya salsam ne olur acaba sorun olurmu bugün erkeği dışarı cıkardım dişi kuşum içerde çıldırdı onuda çıkardım o dişi yanaşmaya çalıştı kovalama gibi dönüp durdular o konuda ne yapmam lazım her ikisinide çıkarıyımmı yoksa 2 side alışana kadar dursunlarmı kafeste
Alissa daha iyi olur az birşey kavgalar olur ufak tefek

Alışana kadar kafestemi kalsınlar yani öylemi olacak
evet. hem dişi kuş yeni olduğu için odayı tanımaz bi yerlere çarpabilir. konmak için erkeği takip ediyor sadece. salmayın bir hafta kadar odayı tanısın konabileceği yerleri keşfetsin ondan sonra salın. zaten daha çok küçükler birbirlerine evinize size alışmaları lazım sonuçta

evet. hem dişi kuş yeni olduğu için odayı tanımaz bi yerlere çarpabilir. konmak için erkeği takip ediyor sadece. salmayın bir hafta kadar odayı tanısın konabileceği yerleri keşfetsin ondan sonra salın. zaten daha çok küçükler birbirlerine evinize size alışmaları lazım sonuçta
Teşekkür ederim yardımınız için

Geri