Karadeniz Pet

erkek değişimi

Olur anlaştık, tamam sıkıntı yok o zaman; ama mubişler çok güzeller maşe'Allah diyorum tekrardan. Hayırlı, sağlıklı üretimler diliyorum.
Teşekkür ederim. Tekrardan :D Sizinkiler de on numara beş yıldızlar. Maşallah. Tüüü tüü nazarlardan korusun Rabbim :D

Teşekkür ederim. Tekrardan :D Sizinkiler de on numara beş yıldızlar. Maşallah. Tüüü tüü nazarlardan korusun Rabbim :D
Teşekkür ediyorum ama lütfen tükürmeyin tükürük nedir canım :D :D :p Çok teşekkrüler, hepimize hayırlı ve sağlıklı üretimler inşe'Allah :))

Teşekkür ediyorum ama lütfen tükürmeyin tükürük nedir canım :D :D :p Çok teşekkrüler, hepimize hayırlı ve sağlıklı üretimler inşe'Allah :))
O maşallahın tamamlanış şekli :D Maşallah açılış tütüütütü kapanış :D :p

Yerlerini değiştiremedim maalesef annem burada kalsınlar dedi.Orada çok yalnız kalıyorlarmış içi el vermedi.Ama mubişleri yanaştırmıyorum :) Bugün mama baktım ama bulamadım.Bende nijer alıp geldim.Yarın kafes temizliği yaparken katıcam yemlerine.Bakalım daha ne kadar bekletecekler.Sanırım üretimde pek başarılı değilim :(

Yok, hayır onunla bir ilgisi yok. Zaman verin biraz, demeli ortama alışık değiller.

Hocam bunlar ipleri çektikçe ip eklmesi yapıyorum ben.Bakıyorum bittiyse tekrar atıyorum.Ne zamana kadar eklemeye devam etmeliyim? @Sakuram